Kėdainių muzikos mokykla iškilmingai atsisveikino su 55-ąja laida. Kėdainių kultūros centre vykusioje šventėje 53 absolventams mokyklos baigimo pažymėjimus įteikė Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius.

Muzikos mokykla didžiuojasi 55-ąja absolventų laida.

Muzikos mokykla didžiuojasi 55-ąja absolventų laida.

„Šiandien jums džiugi diena. Pirmiausia dėkoju mokytojams už nuostabų darbą ir didžiulį indėlį į mokinių ugdymą. Per šiuos mokslo metus Muzikos mokyklos moksleiviai buvo apdovanoti net 52 kartus – kas dešimtas mokinys tapo laureatu arba diplomantu. Tai – fantastiški skaičiai. Dėkoju tėvams, nes jūs skatinote savo vaikų pomėgius ir polinkius bei ryžotės juos papildomai lavinti. Absolventams linkiu siekti užsibrėžtų tikslų, garsinti Kėdainių ir Lietuvos vardą bei dovanoti žmonėms džiaugsmą. Tikiuosi, kad savo gyvenimo kelyje jūs įvertinsite, kiek daug jums davė ši mokykla“, – sakė S. Grinkevičius.
Kėdainių muzikos mokyklos direktorės Rūtos Kutraitės duomenimis, 2015–2016 mokslo metais šioje įstaigoje mokėsi 506 mokiniai, o prieš dvejus metus jų buvo pusšimčiu mažiau. Pagal Neformaliojo ugdymo trumpalaikes ir Muzikos mėgėjų programas mokėsi 105 vaikai ir suaugusieji; ankstyvojo muzikinio ugdymo programoje dalyvavo 46 ikimokyklinio amžiaus vaikai; tęstinio muzikinio ugdymo programoje – 9. Iš viso – 160 ugdytinių.

Mokyklos baigimo pažymėjimą kartu su kolegomis atsiėmė ir Tomas Urnikis.

Mokyklos baigimo pažymėjimą kartu su kolegomis atsiėmė ir Tomas Urnikis.

„Mokinių skaičiaus augimas rodo, kad einame teisinga linkme norėdami daugiau vaikų pritraukti į mokyklą. Prasiplėtė mokyklos programų pasiūla, nes nuo rugsėjo mėnesio vykdome Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų gimnazijos Gabių menui vaikų ugdymo centro profesinės linkmės muzikinio ugdymo programos modulį, pagal kurį mokosi dvidešimt gabiausių aukštos motyvacijos ugdytinių. Toliau sėkmingai sprendžiamas ugdymo paslaugų teikimo kaimo vietovėse klausimas: Krakių ir Akademijos skyriuose ir šiais metais moksleiviai rinkosi į muzikinių studijų siūlomas veiklas. Ryškus ir dinamiškas mokyklos muzikinis–kultūrinis gyvenimas. Surengta daugiau kaip šimtas įvairaus pobūdžio koncertų rajone“, – sakė direktorė R. Kutraitė.
Mokykla sudarė sąlygas mokiniams dalyvauti 55-iuose respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, kuriuose 52 mokyklos jaunieji muzikantai tapo laureatais ir diplomantais.
Muzikos mokykloje dirba 47 pedagogai. Net šešiasdešimt procentų šios mokyklos mokytojų – buvusieji auklėtiniai. Šiais mokslo metais kolektyvo nariu tapo buvęs mokinys – gitaros mokytojas Arūnas Zenevičius, kuris po 20-ties emigracijos metų grįžo į gimtinę. Tų pačių metų spalį projektų vadove pradėjo dirbti taip pat buvusi mokyklos mokinė, sociologijos mokslų bakalaurė Aistė Dubinkaitė-Stankevičienė.
„Jaunų žmonių pasirinkimas dirbti mūsų įstaigoje byloja apie gerą mikroklimatą, patrauklias darbo ir savęs tobulinimo sąlygas“, – tvirtino R. Kutraitė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.