Vyresnės kartos Kėdainių krašto žmonės puikiai mena kraštietį Algimantą Kaminską, kuris ilgus metus dirbo vienintelio rajono laikraščio „Tarybinis kelias“ redaktoriaus pavaduotoju.

„Kėdainių kronikos“ - 24-oji A. Kaminsko knyga.

„Kėdainių kronikos“ – 24-oji A. Kaminsko knyga.

Daugiau kaip prieš du dešimtmečius A. Kaminskas išvyko į Panevėžį ir ten dirbo „Tėvynės“ laikraščio redaktoriumi. Tačiau atsisveikinęs su Kėdainiais, šio krašto buvęs laikraštininkas tikrai nepamiršo.

A. Kaminskas nuolat domėjosi Kėdainių krašto istorija, iškiliomis asmenybėmis, svarbiausiais įvykiais.

Savo žinias buvęs kėdainietis ilgai nedelsdamas sudėdavo į knygas. Šią vasarą A. Kaminskas pasitiko su nauju leidiniu – poema „Kėdainių kronikos“. Šis unikalus kūrinys – jau 24-oji autoriaus knyga. Ją 250 egzempliorių tiražu išleido leidykla „Naujasis lankas“.

„Kėdainių kronikose“ A. Kaminskas įtaigiai ir betarpiškai aprašo Kėdainių miesto bei prie jo prigludusių apylinkių istoriją, kultūros ir visuomenės veikėjų vaidmenį. Neįprastame poemos stilistiniame audinyje vyrauja epinis pradas, autorius nevengia gretinti publicistikos ir lyrikos – meninis vaizdas kuriamas remiantis autentiškais faktais.

A. Kaminsko „Kėdainių kronikų“ knygynų lentynose nėra, tačiau autorius naujausią knygą parduoti žada atvežti į Kėdainių gimtadienio šventę, kuri vyks rugpjūčio 6-8 dienomis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.