DELFI skaitytojo nuotr.

DELFI skaitytojo nuotr.

Situacijų koordinavimo skyriaus duomenimis, apie nelaimę ugniagesiams pranešta šeštadienio naktį, 3.43 val. Nurodyta, kad į medinį namą įlėkė automobilis „Audi“. Namas užsidegė. Visiškai sudegė toje namo dalyje buvę buities daiktai, rūbai.

Nelaimė įvyko Šėtos ir Juodkiškio gatvių sankryžoje.
Atskubėję gelbėtojai iš namo išvedė du garbaus amžiaus vyrus, kurie perduoti medikams. Pirminiais duomenimis, jie nei dėl avarijos, nei dėl gaisro fiziškai nenukentėjo, tačiau žmonės patyrė šoką. Išgelbėję žmones ugniagesiai užgesino degusio namo dalį.

Taip pat apsaugojo nuo liepsnos visai šalia stovintį medinį namą.

Kauno apskrities policijos pareigūnų duomenimis, nelaimės metu žmonės nenukentėjo. Pirminiais duomenimis, „Audi“ vairavęs vyras buvo blaivus, jis nesuvaldė automobilio. Žmogus per įvykį taip pat nenukentėjo.
Liudininkų teigimu, automobilyje buvo ir daugiau žmonių.
Plačiau apie įvykį informuosime artimiausiu metu.
DELFI ir Kėdainių mugės inf.

Panašios naujienos

2 Responses

 1. kedainietis

  Tai ne gi žurnalistai negali tiesiai nueiti pas PK viršininką ir paklausti, kas vairavo, kaip buvo. Dabar kas gali patikėti tokia nesamone, – blaivus nesuvaldė. Paklauskit žmonių, juk ta Audi visą naktį po Kėdainius lakstė. Visas miestas klaba, kas vairavo, kas prisiėmė kaltę dėl įvykio, o čia tiesos negalim parašyti. Ką gal „slabo“, ar Grinkevičiaus draugai, geri pažįstami, jei net MUGĖ negali?

  Atsakyti
  • Zinau

   Jei liudininku yra kurie mate kaip jaunimas vairavo ir buvo masinoje keliese, o tik paskui po avarijos atsirado blaivus vyresnis vyras. Tai ko gero vairuotojo tevas. Zmogus per avarija nenukenteje, tai kaip nukentes, jei jo avarijos metu nebuvo. Gal redakcijai mokama uz tyla, kaip visur ir visada 😀

   Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.