Vis skaisčiau šviečiant pavasario saulei dažna moteris su atodūsiu pagalvoja apie dailesnę figūrą ir mažesnį svorį. 

Radvilų g. 11 įsikūrusi „Studio figura“ kviečia kėdainietes gražintis masažuojantis aparatais „Roll Shaper“ ir dalyvauti lieknėjimo konkurse „Lieknėk ir keliauk su „Studio figura“.

Radvilų g. 11 įsikūrusi „Studio figura“ kviečia kėdainietes gražintis masažuojantis aparatais „Roll Shaper“ ir dalyvauti lieknėjimo konkurse „Lieknėk ir keliauk su „Studio figura“.

Kiekviena pokyčiams pasiryžusi moteris kuria savus planus, kaip pasiekti norimų rezultatų. Vienos renkasi intensyvų sportą, antros – stengiasi keisti mitybą, o trečios – šias abi priemones papildo limfodrenažiniais masažais.
Liekninantys masažai – lengvas ir malonus būdas numesti svorio ir puikiai praleisti laiką bendražygių draugijoje. Liekninamųjų masažų ir mitybos bei sveikos gyvensenos konsultacijų studijų tinklas „Studio figura“ skatina moteris vasaros sezoną pasitikti dailesnėms, stangrinti kūną ir įgyti pasitikėjimo savimi, tad skelbia lieknėjimo konkursą „Lieknėk ir keliauk su „Studio figura 2016“. Jei mesti svoriui pristinga valios ar asmeninės motyvacijos, konkursas gali tapti puikia pokyčių pradžia. Sveika konkurencija suaktyvins norą siekti užsibrėžto tikslo, išbandyti veiksmingą lieknėjimo priemonę – masažus ir, neįdedant daug pastangų, padailinti formas.
Masažai padės ne tik numesti svorio nesikankinant, bet ir sustangrinti kūną.
Konkurse gali dalyvauti moterys, kurios svorį pradėjo mesti nuo šių metų balandžio 1 dienos. Rezultatai bus skelbiami rugpjūčio 31-ąją. Kelionės datą nugalėtoja galės pasirinkti. Kiekviena dalyvė privalo turėti individualią kliento kortelę, kurią pildo studijoje dirbantis konsultantas. Svorio metimas privalo būti dokumentuotas nuotraukomis ir aprašymu.
Procentaliai daugiausia svorio numetusios dalyvės laukia įspūdingas prizas – kelionė į Turkiją dviem („viskas įskaičiuota“). Nugalėtojai tereikės susikrauti lagaminą, pasiimti brangų žmogų ir mėgautis puikiomis atostogomis ir gražesniu atvaizdu veidrodyje. Kelionę dovanoja šeimos atostogų ekspertas „Kidy Tour“. Laimėtoja galės mėgautis skrydžiu ir savaite atostogų su pasirinktu asmeniu „Marin“ viešbutyje Eftalia kurorte saulėtoje Turkijoje. Taigi išbandyti grožio procedūras, pasilepinti masažais ir keistis verta ne tik dėl dailesnės išvaizdos, bet ir dėl skirto laiko verto atpildo – prabangių atostogų, nukeliančių toli nuo kasdienybės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.