Kėdainių bendruomenės socialinio centro darbuotojai ir lankytojai turi daugybę gražių tradicijų. Artėjant metų kaitai centro užsiėmimus lankantys neįgalieji vis tarėsi, pagal kokį receptą šįmet keps kūčiukus, kuriuos skanaus patys ir dalins vienišiems kraštiečiams.

Socialinio centro lankytojai prieš šventes tradiciškai kepė kūčiukus.

Socialinio centro lankytojai prieš šventes tradiciškai kepė kūčiukus.

„Džiaugiamės gražia tradicija, kurią pasiūlė patys mūsų centro lankytojai. Kadangi mes turime labai daug įvairių užsiėmimų, tai neaplenkiame ir virtuvės. Ne vienam mūsų nariui darbas joje yra nemažas iššūkis. Kūčiukų kepimas daugeliui suteikia nemažą džiaugsmą. Juk į juos sudėta daug meilės ir šilumos“, – sakė Kėdainių bendruomenės centro socialinių paslaugų neįgaliesiems padalinio vadovė Lijana Kaštaljanienė.
Kiekvienais metais neįgalieji kūčiukų kepimui pasikviečia vis kitų pagalbininkų. Kartais šiuos skanėstus kepti talkina vaikai, kartais suaugusieji bičiuliai.
„Mūsų kūčiukų nekantriai laukia ne tik socialinio centro bendruomenė, bet ir namuose lankomi globojamieji vieniši žmonės. Jiems tokia didelė dovana labai smagi“, – sakė L. Kaštaljanienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.