Maždaug prieš metus duris atvėrusi Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybė startavo su devyniais nariais. Šiai organizacijai vadovauti ėmėsi bendrovės „Bieltransa“ direktorius Darius Petrauskas.

 D. Cibulskis tapo naujuoju Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės vadovu.

D. Cibulskis tapo naujuoju Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės vadovu.

Pirmųjų atstovybės metų veikla buvo gana vangi. Lapkričio 22-ąją susirinkę į eilinį susirinkimą dabar jau septyniolika atstovybės narių išrinko organizacijos tarybą: UAB „Sakret LT“ direktorių Aleksandrą Toropčiną, Kėdainių profesinio rengimo centro direktorių Dangirą Kačinską ir AB „Nordi Sugar Kėdainiai“ direktorių Dainių Cibulskį. D. Cibulskis išrinktas ir naujuoju atstovybės vadovu.

Pasak naujojo Kauno prekybos, paremonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės vadovo, kėdainiečiai verslininkai nori aktyvesnės organizacijos: „Kol kas negaliu konkrečiai vardinti, kokius darbus nudirbsime. Pirmiausia reikia įsiklausyti į atstovybės narių lūkesčius ir tada planuosime veiklas. Aišku, kad verslininkai nori būti girdimi ir dalyvauti priimant svarbius sprendimus mūsų kraštui.“

Pasak D. Cibulsio, kolegų pasiūlymą užimti atstovybės vadovo pareigas jis priėmė kaip iššūkį, su kuriuo bandys padedamas bendraminčių susidoroti.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų atstovybė glaudžiasi po Kėdainių verslo ir turizmo informacijos centro sparnu.

Patarti karaliui ir atstovauti pirkliams – tokia prekybos rūmų misija išlieka nuo 1599 metų. Šimtmečiai subrandino prekybos rūmus kaip populiariausią verslo savivaldos modelį, paplitusi visame pasaulyje ir priskaičiuojantį daugiau kaip 13 000 rūmų.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.