Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubo nariai lapkričiui baigiantis aplankė akcinę bendrovę „Nordic  Sugar Kėdainiai“. 

B. Žemaitis rūmų nario pažymėjimą įteikė MB „NT Akademija“ vadovui R. Poviloniui.

B. Žemaitis rūmų nario pažymėjimą įteikė MB „NT Akademija“ vadovui R. Poviloniui.

Beveik 40 verslininkų panoro susipažinti, kaip gaminamas cukrus. „Mums labai malonu, kad rūmų klubo nariai rado laiko ir aplankė Kėdainių cukraus fabriką. Tam ir esame susibūrę, kad susipažintume vieni su kitais, pasidalintume patirtimi, matytume, kaip gyvename, su kokiomis aktualijomis susiduriame“, – sakė bendrovės „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius Dainius Cibulskis. Jis iš kolegų verslininkų sulaukė nuoširdžių sveikinimų užėmus Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės vadovo postą.
Rūmų prezidentas Benjaminas Žemaitis pasidžiaugė svetingu cukraus gamintojų priėmimu, tačiau pirmiausia suskubo pasveikinti naujus rūmų narius. Tarp jų buvo ir Kėdainių krašto atstovas – mažosios bendrijos „NT Akademija“ direktorius Raimundas Povilonis. Jo teigimu, noras prisijungti prie rūmų atsirado dėl poreikio bendrauti ir kontaktų: „Manau, kad didžiausia nauda verslui yra buvimas tarp bendraminčių ir kolegų. Mes prekiaujame nekilnojamuoju turtu pagal visame pasaulyje garsios firmos „Remax“ frančizę. Kėdainių rinka yra panaši į didžiųjų miestų, tad darbų tikrai netrūksta. Sąlygas turime gana neblogas, reikia tik noro dirbti.“
Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas B. Žemaitis sakė, kad rūmai vykdo labai įvairiapusę veiklą: „Turime apie 420 narių. Rūmai atstovauja jų interesams bei organizuoja įvairius mokymus. Mūsų nariai yra savotiški bendruomenių būrimosi atstovai. Kadangi daugelio žmonių akys krypsta į verslą, tai verslininkai nuolat siekia pažangos ir sparčiai žengia į priekį. Esame subūrę skirtingus žmones su skirtingais interesais, tad susiduriame su įvairiomis aktualijomis. Vieniems rūpi rinkos, kitiems svarbus darbuotojų klausimas. Kartu galime padaryti daug daugiau negu būtume atskirai.“
Rūmų klubo nariai džiaugėsi pažintimi su Kėdainių cukraus fabriku, kuris 1971 metais pagamino pirmąją produkciją, o dabar tapęs kompanijos „Nordzucker“ šeimos dalimi užima svarbią vietą Baltijos šalių rinkoje. Kėdainių fabrike vidutiniškai dirba apie 240 darbuotojų, per metus pagaminama daugiau kaip 100 000 tonų cukraus. Apie 350 ūkininkų augina ir tiekia cukrinius runkelius – per 700 000 tonų per sezoną. Metinė bendrovės apyvarta – apie 80 milijonų eurų.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.