Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės vairą praėjusių metų pabaigoje perėmęs bendrovės „Nordic Sugar Kėdainiai“ direktorius Darius Cibulskis ėmėsi aktyvinti organizacijos narius.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybė glaudžiasi senamiestyje, Kėdainių verslo ir turizmo informacijos centro patalpose.

Dabar į atstovybę yra susibūrę penkiolika Kėdainių krašto verslininkų. Jų teigimu, svarbiausia ne kiekybė, o darbų kokybė. „Mūsų atstovybės vizija – tapti efektyviai veikiančia ir stipria verslo bendruomenės dalimi, darančia teigiamą įtaką verslo aplinkai ir investicijų pritraukimui rajone. Norime atsakingai atstovauti verslininkų bendriesiems interesams vietos savivaldos, regioniniu ir nacionaliniu lygmeniu. Atstovybėje susibūrę tiek didesni verslo atstovai, tiek smulkesni verslininkai. Norime įsigilinti į visiems rūpimas aktualijas ir kartu jas spręsti“, – sakė Kėdainių atstovybės vadovas Dainius Cibulskis.
Kad įgyvendintų savo planus, veiklūs verslininkai sudarė metų veiklos planą, kuriame numatyta įvairių renginių. „Savo siekiams įgyvendinti mes esame atviri diskusijoms, pokalbiams pasiūlymams. Manome, kad tiesiausias kelias į mūsų vizijos sėkmę – bendradarbiavimas tarp atstovybės narių, verslo atstovų, valdžios institucijų bei patirties pasisėmimas iš Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų. Esame pasiruošę atviram bendravimui bei bendradarbiavimui. Nepamirštame jaunimo, tad laukiame švietimo įstaigų iniciatyvų, prie kurių galėtume prisijungti, pasidalyti savo patirtimi bei žiniomis. Mes skatiname atsakingą verslą, padedame pradedantiesiems kolegoms, prisidedame prie Kėdainių krašto ekonominio patrauklumo didinimo projektų“, – teigė D. Cibulskis.
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių atstovybės 2017 metų plane įvairių priemonių netrūksta ištisus metus. Suplanuoti ir įvairūs susitikimai, tarpusavio bendravimas, naujų narių paieška, informacinių popiečių organizavimas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų klubo atstovų apsilankymas bendrovėje „Sakret“, bendradarbiavimas su rajono kultūros, švietimo įstaigomis, verslo pamokų vedimas bei siekis surengti diskusiją „Verslas – valdžia“.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.