Sėkmingai naująjį 2018–2019 m. Lietuvos regioninės lygos sezoną pradėjo Kėdainių sporto centro SC-BALTICUM komanda, kuri dviem puikiomis pergalėmis startavo B diviziono čempionate. Pirmose rungtynėse kėdai­niečiams namų sienos padėjo ir jie po atkaklios kovos įveikė Radviliškio ŠSPC komandą rezultatu 82:77. Antrose rungtynėse arši kova vyko tris kėlinius ir vis dėlto ketvirtajame Mažeikių „SM-Dubgirio“ žaidėjai turėjo pripažinti jaunųjų Kėdainių krepšininkų pranašumą 81:65.

„Dalyvavimas RKL čempionate – tai vienas iš sėkmingų projektų, kuriuos vykdo Kėdainių sporto centras. Laimėtas B divizionas ir patekimas į A divizioną bei puikus pasirodymas jame (užimta 5 vieta), manau, tai patys geriausi rodikliai, apibūdinantys šį projektą. Nuolatinis jaunimo užimtumas ir galimybė tobulėti – tai pati svarbiausia motyvacija stengtis ne tik jaunimui, bet ir treneriams, vadovams“, – neslėpė džiaugsmo Kėdainių sporto centro direktorius ir komandos vadovas Arnas Argustas.

„Po sėkmingo praėjusių metų sezono, deja, bet komandą paliko ir į aukštesnį lygį perėjo žaisti net 5 krepšininkai, kas rodo, kad tikrai judame tinkama linkme. Šiemet vėl buvo suburta jauna komanda, kurioje žaidėjų amžius svyruoja nuo 15 iki 25 m. Šiemet dėl tam tikrų priežasčių vėl grįžome rungtyniauti į B divizioną, bet tai tikrai nėra žingsnis atgal. Kadangi komanda dar labai jauna ir krepšininkai privalo subręsti ir „priaugti“ prie didelių pergalių. Vėl bandysime iš naujo kopti aukštyn ir džiuginti kėdainiečius puikiais rezultatais, kurių buvome pasiekę prieš tai buvusiuose sezonuose. Kaip treneriui, man labai smagu, kad Kėdainiuose atsirado jaunuoliams terpė, kurioje jie gali kaip krepšininkai tobulėti. Būtų naivu tikėtis, kad jaunuolis, užaugęs iki 16 metų, jau žaistų reprezentacinėje komandoje „Nevėžis“, tad čia, manau, puiki niša ne tik tobulinti, bet ir parodyti save ir savo sugebėjimus“, – sako treneris Kastytis Kundrotas.
Kitas rungtynes Kėdainių „SC-Balticum“ komanda žais Kėdainių sporto centro salėje (Parko g. 4, Vilainiai).

Lapkričio 16 d. (penktadienis) 19.00 val.
„SC-BALTICUM“ (Kėdainiai) – „Žalgiris – 3“ (Kaunas)

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.