Kėdainių taurės prizininkai.

Savaitgalį AB „Lifosa“ stalo teniso salėje vyko Kėdainių rajono stalo teniso asmeninis vyrų ir moterų taurės turnyras.

Turnyre dalyvavo 27 stalo tenisininkai, kurie pagal turimą reitingą ir burtus buvo suskirstyti į aštuonis pogrupius. Pirmas dvi vietas pogrupiuose iškovoję žaidėjai pateko į finalinį turnyrą, kuriame kovojo dėl nugalėtojų ir prizininkų vardų, kiti sportininkai tęsė varžybas dėl 17 – 27 vietų.

Moterų grupėje pirmąją vietą iškovojo Gražina Statkevičiūtė, antrąją vietą pelnė Aneta Valatkienė, trečiąją – Elena Balandienė.

Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Vilius Lukša, antrąją vietą iškovojo Gintautas Bezaras, trečiąją vietą pelnė Sergej Muchin.

Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kėdainių rajono savivaldybės Sporto ir turizmo skyriaus įsteigtomis atitinkamo laipsnio taurėmis ir medaliais. Taip pat apdovanotas vyriausias turnyro dalyvis Teofilis Gediūnas, kuriam 77 metai ir jauniausias turnyro dalyvis Lukas Butkevičius, kuriam 15 metų.

Sporto ir turizmo skyrius nuoširdžiai dėkoja AB „Lifosa“ už suteiktą galimybę stalo teniso sporto salėje treniruotis ir rungtyniauti rajono stalo teniso mėgėjams bei šio turnyro vykdytojams: vyr. teisėjui Kęstučiui Jonavičiui, vyr. sekretorei Jurgitai Astrauskienei, turnyro vedėjui Dainiui Astrauskui.

Dabar stalo tenisininkai jau tik po Naujųjų metų varžysis dėl 2018 m. rajono stalo teniso čempionų vardų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.