Kėdainiuose vis labiau populiarėja paplūdimio tinklinis – praėjusią savaitę šalia miesto stadiono atsarginių futbolo aikščių esančiose paplūdimio tinklinio aikštelėse vyko šios sporto šakos mėgėjų turnyras „Sveika, vasara“. 

Pasak pirmąją vietą laimėjusio P. Žilvičio (trečias iš dešinės), paplūdimio tinklinis Kėdainiuose tampa vis populiaresnis.

Pasak pirmąją vietą laimėjusio P. Žilvičio (trečias iš dešinės), paplūdimio tinklinis Kėdainiuose tampa vis populiaresnis.

Pasak vieno šių varžybų organizatoriaus Pauliaus Žilvičio, šiais metais į varžybas susirinko daugiau šio sporto mėgėjų nei pernai metais.
„Šiais metais susirinko dvylika komandų, praėjusiais metais varžėsi aštuonios. Komandose buvo po du narius. Matosi, kad paplūdimio tinklinis Kėdainiuose po truputį tampa vis populiaresnis, auga labai stiprus jaunimas. Džiugu, kad tinklinio jau mokoma ir mokyklose“, – sakė P. Žilvitis ir pridūrė, kad visada smagu susitikti su kolegomis ir pasivaržyti tinklinio aikštelėje.
Be to, paplūdimio tinklinis ir salės tinklinis kiek skiriasi savo taisyklėmis – paplūdimio tinklinyje jų yra kiek daugiau.

Iš viso paplūdimio tinklinio aikštelėse varžėsi dvylika komandų.

Iš viso paplūdimio tinklinio aikštelėse varžėsi dvylika komandų.

Po atkaklių kovų finaliniame ketverte I vietą iškovojo komanda „2 po 100“ (Rimgaudas Korkozas ir Paulius Žilvitis). II-oji vieta atiteko komandai „Deja Vu“ (Tomas Matulis ir Gintaras Kaštaunas). Trečioji vieta teko Benui Ročui ir Evaldui Kažukauskui (komanda „Smėlio žmonės“). Ketvirtoji vieta teko Tauriui ir Ugniui Putnoms.
Pirmosios vietos laimėtojai buvo apdovanoti Sporto ir turizmo skyriaus įsteigta taure, prizininkai apdovanoti atitinkamo laipsnio medaliais. Pirmos vietos žaidėjams Rimgaudui Korkozui ir Pauliui Žilvičiui atiteko ir specialūs prizai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.