Ateinančiais metais bus pradėti Šėtos ir Kunionių gyvenviečių vandentiekio ir nuotėkų sistemų įrengimo projekto įgyvendinimo darbai. Nors darbai galėjo prasidėti jau šiais metais, tačiau paaiškėjo, kad konkursą laimėjusi ir darbus turėjusi vykdyti bendrovė yra ant bankroto ribos ir savo įsipareigojimų įvykdyti negalės. 

„Susiklosčius tokioms aplinkybėms bus skelbiamas naujas konkursas. Šiai dienai rengiami nauji dokumentai. Visi biurokratiniai procesai gali trukti nuo mėnesio iki keliolikos, tačiau tikimės, kad optimistiniu variantu nugalėtoją pavyks paskelbti dar šiais metais. Taigi, tokiu atveju, jau kitų metų pradžioje bus pradėti vandentiekio ir nuotėkų sistemų įrengimo darbai gyvenvietėse“, – pažymėjo Kęstutis Vaitkevičius, bendrovės „Kėdainių vandenys“ direktorius.
Pasak pašnekovo, galutinis finansavimo laikotarpio terminas yra 2020 metai. Visam projektui įgyvendinti lėšos bus skiriamos iš trijų šaltinių: Europos Sąjungos, Kėdainių rajono savivaldybės bei bendrovės „Kėdainių vandenys“.
Kiek visi darbai kainuos, sunku tiksliai įvardinti: konkursą laimėjusi bendrovė bendrą darbų sąmatą buvo apskaičiavusi už 1,9 mln. eurų (tai buvo mažiausia suma). Didžiausia pasiūlyta darbams atlikti reikalinga pinigų suma siekė milijonu eurų daugiau – 2,9 mln.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.