Paskutiniajame Saugaus eismo komnisijos posėdyje buvo priimtas sprendimas dėl kelio ženklų pakeitimo schemos senamiestyje. 

Pastaruoju metu Senoji gatvė prieš darbo valandas ir po jų tapo sunkiai pravažiuojama.

Pastaruoju metu Senoji gatvė prieš darbo valandas ir po jų tapo sunkiai pravažiuojama.

Kadangi norima senamiestį padaryti labiau pėsčiųjų zoną ir saugesnį, tai jau kitą savaitę dalyje senamiesčio atsiras naujovių.
Pasak miesto seniūno Valentino Tamulio, parengus Didžiosios Rinkos aikštės rekonstrukcijos projektą, buvo suplanuota, kad seniau važiuojamąja buvusi dalis tarp M. Daukšos viešosios bibliotekos ir Č. Milošo gatvės pradžios bus nevažiuojama. „Taigi atsirado būtinybė pertvarkyti eismo srautus ir automobilių stovėjimą senamiestyje. Jau kitą savaitę turėtų atsirasti ženklai, įspėjantys, kad Senojoje gatvėje ir dalyje Paeismingio gatvės (nuo senosios Rinkos aikštės iki Č. Milošo gatvės) negalima sustoti. Tad nelieka net kalbos, kad ten bus galima statyti ir automobilius. Pastaruoju metu gavome labai daug nusiskundimų dėl Senosios gatvės, kad ji užstatoma automobiliais ir eismas komplikuojasi, kemšasi. Pastačius ženklus, neleisiančius ne tik stovėti, bet ir sustoti, eismo trikdžių problemos išsispręs“, – sakė V. Tamulis. Pasak miesto seniūno automobilių stovėjimui yra skirta Senosios Rinkos aikštė, kuri iki permainų labai dažnai lengvuoju transportu užpildoma iki trečdalio. „Mūsų žmonės yra pripratę prie patogumų. Norimą tikslą dažnas nori pasiekti privažiuodamas iki pat durų. Manome, kad senamiestyje nėra tokių didelių atstumų, kurių nebūtų galima įveikti pėstute, automobilius pastačius leistinose vietose“, – sakė seniūnas.
Be to, netolimoje ateityje numatyta automobilių stovėjimo aikštelę įrengti ir M. Daukšos viešosios bibliotekos pašonėje, tad vietų mašinų stovėjimui dar padaugės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.