Yra sakoma, kiaulė yra kiaulė… Tad atsargiai, kad neprikiaulintų. Tačiau Kėdainių kultūros centro vaikų popchorams PERLIUKAI ir SKAMBANTIS PERLIUKAS, Nociūnų skyriaus vokaliniam duetui KIPRAS+URTĖ bei solistams šių metų kiaulytė atnešė tik pasitikėjimą ir dar stipresnį spyrį į tobulėjimą bei profesionalų dainavimą. Sausio 2–6 dienomis kolektyvai išvyko į tarptautinį konkursą CHRISTMAS WAVE 2019, kuris vyko Vokietijoje, Drezdeno mieste ir po sėkmingo pasirodymo į namus parsivežė ne tik laureatų diplomus, bet ir pagrindinį festivalio prizą GRAND PRIX.

Konkurse dalyvavo popchorų kolektyvai, solistai, ansambliai, šokių kolektyvai ir instrumentalistai iš Baltarusijos, Vokietijos, Rusijos, Estijos, Rygos, Lenkijos, Lietuvos. Varžytis tikrai buvo prieš ką.

Nenumaldomas noras ir siekis įrodyti konkurso žiūrovams, dalyviams, kad Lietuvoje ir ypač – Kėdainiuose yra taip pat stiprių, energingų kolektyvų, kurie puikiai dainuoja, šoka, kurie gali išjudinti žiūrovą salėje ir sulaukti iš jo gausių plojimų. Taip ir padarė vaikų popchoro PERLIUKAI kolektyvas, kartu su vadove Daiva Makutiene bei soliste Vytaute Makutyte. Paruoštas gražus, dar Kalėdų šventėmis kvepiantis, spindintis ir spalvingas muzikinis kūrinys sulaukė ne tik visos salės ovacijų, bet ir pačio aukščiausio komisijos narių įvertinimo. Kolektyvui įteiktas GRAND PRIX.

Be šio pagrindinio prizo į Kėdainius parvežti laimėjimai: vaikų popchoras PERLIUKAI – I vieta ir GRAND PRIX, vaikų popchoras SKAMBANTIS PERLIUKAS – II vieta, solistė Ugnė Urbonavičiūtė (5m.) – II vieta, solistė Milvita Ardavičiūtė (12 m.) – III vieta, Nociūnų skyriaus vokalinis duetas KIPRAS+URTĖ – III vieta, solistė Vytautė Makutytė – I vieta.

Kartu į konkursą vyko ir Šėtos gimnazijos merginų grupė. Merginos, pirmą kartą sudalyvavusios didžiojoje scenoje, iškovojo garbingą III vietą.

Keliaudami autobusu į konkursą dalyviai dar turėjo galimybę aplankyti ir susipažinti su Vroclavu (Lenkija), ketvirtuoju pagal dydį miestu, aplankyti jo senamiestį ir ten stovinčią Kalėdų eglutę. Vaikams buvo smalsu suskaičiuoti kuo daugiau ten pabirusių nykštukų, kurių Vroclavo mieste yra 180. Visų nesuskaičiavom, bet 50 jų surasti tikrai pavyko.

Dar viena pažintis ir ekskursija visų laukė Drezdeno (Vokietija) mieste. Aplankėme Cvingerio rūmus, Dievo Motinos bažnyčią.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.