Dueto „GreDa” merginos.

Visai neseniai nuskambėjo gražus, šiltas, spalvingas pirmasis Kėdainiuose suorganizuotas respublikinis vaikų popchorų festivalis SKAMBANTYS PERLIUKAI, kurio iniciatorė ir organizatorė Kėdainių kultūros centro vaikų popchoro PERLIUKAS ir SKAMBANTIS PERLIUKAS vadovė Daiva Makutienė.

„Po tokio masinio renginio tikrai galvojome, jog šie kolektyvai jau pabaigė savo sezoną ir bus išleisti ilsėtis, pramogauti ir džiaugtis artėjančios vasaros atostogomis. Pasirodo, taip neįvyko. Kolektyvai sezoną baigs birželio 28 dieną tradiciniu renginiu vaikams „Šėlkim, vasara, kartu, su vaikų popchoru PERLIUKAS“. Dar mūsų laukia respublikinis konkursas Panevėžio rajone, du tarptautiniai konkursai. Vienas jų, tai tarptautinis konkursas SUMMER TALENT LEAGUA“, kuris birželio 15-20 dienomis vyks Ispanijoje, Lloreat de Mar mieste. Už šią išvyką nuoširdžiai dėkojame rėmėjams: Kėdainių rajono savivaldybei ir AB „East West Agro“. Dirbame, repetuojame visu pajėgumu, nes norime išpildyti visus savo užmojus. Ir mums tai kol kas pavyksta”, –  sakė kolektyvų vadovė D. Makutienė.

Kipras Makutis su apdovanojimu.

Jaunieji atlikėjai, D. Makutienės auklėtiniai.

Gegužės 13 dieną D. Makutienės vadovaujami vaikai ir jaunuoliai dalyvavo II respublikiniame vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkurse „Linksmosios sūpynės 2017“, iš kurių negrįžo tuščiomis.

„Šiame konkurse Kėdainių kultūros centro vaikų popchoras PERLIUKAS rankose laikė III-osios vietos diplomą ir taurę, o popchoras SKAMBANTYS PERLIUKAS – II os vietos diplomą ir taurę. Popchoro PERLIUKAS solistas Kipras Makutis grįžo su I-osios vietos diplomu ir taure, Kėdainių kultūros centro Nociūnų skyriaus vokalinis duetas GreDa džiaugėsi I-osios vietos diplomu ir taure, solistė Vytautė Makutytė laimėjo II –osios vietos diplomą ir taurę”, – džiaugėsi vadovė. Pasak jos, konkurse dalyvavo dalyvavo 40 solistų bei 28 kolektyvai iš Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Utenos, Jonavos, Kėdainių, Panevėžio, Prienų, Alytaus ir Kaišiadorių.

„Konkursas buvo išties rimtas, o konkurencija – didžiulė. Jau netrukus, gegužės 20 dieną kolektyvų laukia dar vienas tarptautinis konkursas RISING STAR, kuris vyks Panevėžio bendruomenės namuose”, – sakė D. Makutienė. .

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.