„Purienos” mokykla – darželis bei „Atžalyno” gimnazija už aktyvią ir nuoseklią gamtosauginę veiklą buvo apdovanotos Žaliosiomis vėliavomis.

Šiltą ir saulėtą antradienio dieną „Atžalyno” gimnazijos, mokyklos darželio „Puriena” bendruomenė bei krašto miškininkai susitiko Skinderiškio parke. O priežastis tam buvo labai maloni – abi ugdymo įstaigos buvo apdovanotos Žaliąja vėliava bei Aplinkosauginio švietimo fondo sertifikatais.

Šis garbingas apdovanojimas įteikiamas už aktyvią ir nuoseklią gamtosauginę veiklą. Šiais metais Žalioji vėliava net aštuntą kartą įteikta „Atžalyno” gimnazijai, o „Purienos” mokyklai-darželiui antrąjį kartą.

Šios abi ugdymo įstaigos ne tik organizuoja įvairias akcijas bei renginius, bet ir gražiai bendrauja tarpusavyje, kartu organizuoja ir vykdo įvairias prasmingas akcijas: miško žvėrelių šėrimą žiemą, aktualizuoja rūšiavimo naudą, sodina medelius.

Renginyje dalyvavęs Kėdainių miškų urėdijos urėdas Justinas Urbanavičius džiaugėsi gamtą mylinčiais vaikais ir jaunuoliais. „Džiugu, kad auga nauja, gamtai neabejingų kėdainiečių karta”, – sakė urėdas.

Įprasminant Žaliosios vėliavos gavimo faktą, abiejų švietimo įstaigų auklėtiniai Skinderiškio parke pasodino ąžuoliuką.

Plačiau apie Žaliąją vėliavą bei pastangas ją gauti skaitykite penktadienio „Kėdainių mugės” numeryje 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.