Kėdainių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjui Vytautui Kundrotui įteiktas savivaldybės ženklas „Už nuopelnus“. Ilgametis šio skyriaus vedėjas, rajono vyriausiasis architektas buvo įvertintas už aktyvią veiklą ir išskirtinį indėlį į Kėdainių rajono architektūrą bei urbanistiką.

„Vytautas Kundrotas yra ypatingas mūsų krašto žmogus, kuris beveik 37-erius metus atidavė Kėdainių miestui ir rajonui. Per šį laiką matome svarų vyriausiojo architekto indėlį į krašto architektūrą. Jo kasdienis darbas miestą ir miestelius padarė daug gražesnius“, – įteikdamas apdovanojimą, sakė meras Saulius Grinkevičius.

Kėdainių rajono vadovai apdovanojimą „Už nuopelnus“ įteikė Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjui Vytautui Kundrotui.

V. Kundrotą pasveikino ir mero pavaduotoja Olga Urbonienė, rajono tarybos nariai, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir jo pavaduotojai – Viačeslavas Čerenkovas bei Antanas Pavolis, skyrių vedėjai ir Architektūros ir urbanistikos skyriaus kolektyvas, taip pat kolegos.

Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas V. Kundrotas prisipažino, kad yra sujaudintas tokio išskirtinio įvertinimo ir dėmesio. Kėdainių rajono vyriausiuoju architektu jis dirbo 32 metus, o iš viso rajono administracijoje – 37-erius. Per tą laiką su kolegomis V. Kundrotas parengė du Kėdainių miesto generalinius planus, pagal kuriuos vystoma miesto inžinerinė infrastruktūra, urbanizuojamos teritorijos, tvarkomos viešosios erdvės ir parkai.

„Stengiausi, kad svarbiausius Kėdainių rajono ir miesto objektus projektuotų geriausi Lietuvos architektai, tarp kurių – buvę mano studentai ir seni draugai. Geri santykiai tarp projektuotojų ir savivaldybės administracijos visuomet duoda puikius vaisius. Tokie architektūros korifėjai, kaip Gintautas Natkevičius, Algimantas Kančas, Rytis Vieštautas ar profesorius Rimantas Jurgis Palys yra pasakę, kad projektuoti Kėdainiuose yra tikras malonumas. Tai lemia ir savivaldybės vadovų ambicijos Kėdainius padaryti patraukliausia savivaldybe Lietuvos centre“, – kalbėjo V. Kundrotas.

Vyriausiojo architekto teigimu, jo kolegos, buvę Lietuvos architektų sąjungos Kauno skyriaus vadovai, gerai vertina Kėdainių architektūrą ir tai jam yra labai malonu.

„Tačiau labiausiai džiaugiuosi, kad savivaldybės meras, mero pavaduotoja ir administracijos direktorius taip aukštai įvertino mano indėlį į Kėdainių architektūrą ir urbanistiką. Man tai – pats garbingiausias apdovanojimas, įpareigojantis savo patirtimi ir sugebėjimais prisidėti prie mero siekių atgaivinti Kėdainius, kad jie taptų patrauklūs kėdainiečiams ir svečiams“, – sakė V. Kundrotas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.