Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmuose paskelbtas nuosprendis 27-erių kėdainiškiui Ž. M., kuris buvo kaltinamas per mėnesį Kėdainiuose apvogęs 12 automobilių, įgijęs psichotropinių medžiagų ir pagrobęs dokumentus. Jam paskirta subendrinta dvejų metų ir dešimties mėnesių laisvės atėmimo bausmė.

Bylos duomenimis, Ž. M. vagystes Kėdainiuose iš automobilių vykdė nuo 2018 m. lapkričio 8 d. iki 2018 m. gruodžio 4 d. Pagrobto turto vertė iš vienos transporto priemonės svyruoja nuo 70 Eur iki 5 076,56 Eur.

Kadangi Ž. M. savo kaltę dėl padarytų nusikaltimų pripažino ir gailėjosi, todėl tai buvo pripažinta atsakomybę lengvinančia aplinkybe, o sunkinančia aplinkybe, kad jis nusikaltimus padarė būdamas apsvaigęs nuo alkoholio.

Teismas, įvertinęs byloje surinktus įrodymus, konstatavo, kad kaltinamasis veikė tiesiogine tyčia, nes suvokė savo atliekamų veiksmų neteisėtumą, nusikalstamas pasekmes ir jų siekė.

Teismas, skirdamas Ž. M. bausmę, atsižvelgė į tai, kad jis ne pirmą kartą pažeidžia įstatymus. Praeityje penkis kartus teistas, baustas administracine tvarka, padarė net keturiolika nusikalstamų veikų, todėl jam skirta reali laisvės atėmimo bausmė.

Nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmus.

Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmų inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.