Praėjęs savaitgalis Kėdainių rajono ugniagesiams buvo itin darbingas. Vykta gesinti ne tik dėl nelaimingų atsitikimų įsiplieskusių gaisrų, bet ir padegtus pastatus. O vienam gaisrui įsiplieksti neleista, nors savo namus, apipylęs juos benzinu, grasino padegti Dotnuvos seniūnijoje esančio Aušros kaimo gyventojas, kurį sustabdė atvykę ugniagesiai ir policijos pareigūnai.

Šeštadienį, prieš pat vidurnaktį gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Dotnuvos sen., Aušros k., Volučių g. neblaivus namo savininkas laisto namą benzinu, grasina uždegti. Iš lauko pusės šalia namo ir ant namo sienos buvo prilaistyta benzino, V. S. galimai ketino padegti namą. Budėta, kol atvyko policijos pareigūnai.

Taip pat šeštadienį, 16:36 val. pranešta, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Kunionių k., Rožių g., dega mūrinis namas.  Iki PGP atvykimo name sprogo dujų balionas, kurį atvykę ugniagesiai išnešė. Išdegė prieškambaris, virtuvė ir joje buvę baldai bei namų apyvokos daiktai, sutrūko 6 plastikiniai langai, aprūko kiti kambariai, 2 aukštas, išdužo 2 plastikiniai antro aukšto langai, nudegė 5 kv. m stogo ir buvo nuardyta 10 kv. m stogo dangos.

19:02 val. gautas pranešimas, kad Kėdainių r. sav., Josvainių sen., Vainikų k., Nevėžio g. iš namo pro ventiliatorių veržiasi dūmai, liepsnos nesimato, galimai kažkas dega. Laiptinėje buvo jaučiamas dūmų kvapas. Kadangi buto, iš kurio sklido dūmų kvapas, durų niekas neatidarė, į vidų patekta ištraukiamosiomis kopėčiomis per pravirą langą. Bute dėl netvarkingo dūmtraukio ir žemo atmosferos slėgio buvo nestipriai uždūmintas butas, kurio viduje miegojo savininkas.

 

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.