ugniag.Per pastarąsias kelias paras Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai net kelis kartus vyko gelbėti į šulinį įkritusio katino ir gailiai kniaukiančio murklio. Tiesa, pareigūnai pagelbėjo ir nelaimės ištiktai garbaus amžiaus moteriai. 

Liepos 16 -ąją, šeštadienį, apie 16 val. pranešta, kad Kėdainiuose, iš Smilgos g. 4 namo, pro langą pagalbos šaukiasi moteris. 78 m. moteris užsitrenkė virtuvės duris ir niekaip negalėjo išeiti. Gelbėtojai per balkoną patekto į butą, esantį antrajame aukšte. Laužtuvo pagalba atidarytos virtuvės durys, į vidų įleisti medikai.

Liepos 17 -oios naktį, apie 00.19 val. budintis patrulis pranešė, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g. 146  reikalinga pagalba iškelti į kanalizacijos šulinį įkritusį katiną. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams,  policijos pareigūnai taip pat buvo įvykio vietoje, tačiau katino iškelti nepavyko, kadangi gyvūnas išsigandęs pabėgo. Tad pajėgos buvo grąžintos į komandą. Gelbėtojai dėl to paties katino vėl vyko apie 22 val. Pasinaudoję kopėčiomis, ugniagesiai nusileido į šulinį, tačiau katino ir vėl nepavyko iškelti.

Dėl mažojo nelaimėlio iškvietimas gautas ir kitą dieną, sekmadienį, apie 11 val. ryto. Atvykę ugniagesiai atvyko ir trečią kartą, tačiau pamatęs gelbėtojus katinėlis išvedžiotais vamzdžiais pabėgo gilyn. Šulinys yra 5 m. gylio, jame apie 3 cm. vandens.

 

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.