Apleisti pastatai dažnai paverčiami lindynėmis, kuriose apsigyvena benamiai. Ne retai ugniagesiams tenka gesinti tokių "gyventojų" sukeltus gaisrus.

Apleisti pastatai dažnai paverčiami lindynėmis, kuriose apsigyvena benamiai. Ne retai ugniagesiams tenka gesinti tokių “gyventojų” sukeltus gaisrus.

Praėjusį savaitgalį Kėdainių ugniagesiai gelbėtojai skubėjo ne tik gesinti liepsnų, bet ir į pagalbą kitoms tarnyboms bei krašto gyventojams.

Sausio 31-ąją, sekmadienį apie 00.37 val. gautas Kėdainių policijos pranešimas, kad Šlapaberžės k. (Dotnuvos sen.), Stoties g., ant kelio yra užvirtęs medis, prašoma pašalinti kliūtį. Grandininiu pjūklu medis nuo važiuojamosios kelio dalies pašalintas.

Vėliau, apie 13.53 val. pranešta, kad Kėdainiuose, Aušros g., reikalinga pagalba patekti į namą, nes kaimynas dvi savaites neatidaro durų, neatsako į skambučius. Ugniagesiai laužtuvu atidarė langą, iš vidaus atidarė duris, į vidų įleido medikus ir policijos pareigūnus. Viduje rastas miręs S. K.

Apie 15.00 val. pranešta, jog Kėdainiuose, Liepų al., ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Grandininiu pjūklu medis supjaustytas ir patrauktas.

Už poros valandų, apie 17.22 val. gautas pranešimas, kad Vilainiuose, Nevėžio g., prie fermų įsikūrę benamiai padegė daiktus, kurie dega atvira liepsna. Prie apleistų fermų atviroje teritorijoje rasti 1 m² plote užgesę laidai.

Sekmadienį teko gesinti ir degantį pastatą. Apie 13 val. gautas pranešimas, kad Šėtos miestelyje dega pastatas. Atvykus paaiškėjo, kad atvira liepsna degė medinė pirtis. Gaisro metu išdegė pastato vidus, nudegė stogas.

Šeštadienio naktį, apie pusę trijų nakties, pranešta , kad Kėdainiuose, Respublikos g., reikalinga pagalba policijos pareigūnams patekti į butą. Laužtuvais durys buvo atidarytos, į vidų įleisti policijos pareigūnai ir buto nuomininkė.

Vėliau, tą pačią dieną, apie 10.09 val. gautas pranešimas, jog Kėdainiuose, Dvaro g., arti pastatų dega šiltnamis. Degė stelažas virš šiltnamyje įrengto kamino. Apdegė stelažas ir ant jo buvusios medinės dėžės, apsilydė 4 m² stogo plėvelės.

Penktadienio, sausio 29-osios rytmetį, Kėdainių ugniagesiai skubėjo į Žemaitės gatvę. Apie 08.10 val. medikai paprašė pagalbos išnešti sunkiasvorį ligonį be sąmonės Kėdainiuose, Žemaitės g.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.