ugniag.Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną ugniagesiai neturėjo laiko atsipūsti. Jie gelbėjo ne tik žmonių turtą, bet ir vaikų prašymu du mažus, į šulinį įkritusius ar įmestus kačiukus.

Trečiadienį, apie pusę pirmos dienos į Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybą užėjo vaikai, kurie pasakė, kad ties J. Basanavičiaus 148 namu esančiame šulinyje yra įkritę kačiukai. Šulinys yra apleistas, apie 2,5 m gylio. Ugniagesiai gelbėtojai iškėlė du mažus kačiukus ir atidavė juos vaikams.

Liepos 6-ąją, apie pusę trijų nakties, gautas pranešimas, kad Šėtos seniūnijoje, viename iš Sangailų kaimo namų matomi dūmai. Atvykę, ugniagesiai gaisro požymių iš pat pradžių nepastebėjo, tačiau namo viduje jautėsi svilėsių kvapas. Netrukus rastas kibirkščiuojantis stalinis šviestuvas. Atvykę ugniagesiai ištraukė šviestuvo laidą iš elektros lizdo ir išnešė jį į lauką.

Liepos 5 dieną, apie 12.40 val. pranešta, kad Pikelių kaime, prie reabilitacijos centro užsidegė nedidelė malkinė. Apdegė apie 10 kv.m stogo, išdegė apie 1 kubinis metras malkų.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.