Metų moterų rinkimai

Šeštą kartą Kėdainių kultūros centras kraštiečius kvietė dalyvauti Metų moterų rinkimuose.

Tarptautinės moterų solidarumo dienos išvakarėse surengtoje šventėje „Ačiū, kad šalia esi“ pagerbtos visos nominantės ir apdovanotos nugalėtojos.

Metų moterų rinkimai Kėdainiuose surengti šeštą kartą.

Šįkart į penkias nominacijas: Metų altruistė, Metų mama, Metų specialistė, Metų kūrėja ir Metų mama, buvo pasiūlytos 27 kandidatės. Jos sulaukė keturiolikos tūkstančių palaikymo balsų.

Susumavus kraštiečių palaikymą ir komisijos nuomonę kovo 8-osios išvakarėse buvo paskelbtos nugalėtojos.

Metų altruistės titulą šįkart pelnė dvi kraštietės: Gudžiūnų ambulatorijos administratorė Jūratė Tylienė ir Lietuvos kurčiųjų draugijos Kauno teritorinės valdybos Kėdainių pirminės organizacijos vadovė Veronika Gilienė.

Metų specialiste išrinkta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkė, komisarė Danutė Mykolaitienė.

Metų pasiekimo titulas suteiktas Kėdainių rajono moterų krizių centro vadovei Ritai Stakniūnienei. Metų kūrėja pripažinta Kėdainių bendruomenės socialinio centro užimtumo specialistė, Lietuvos tautodailininkų sąjungos narė, tekstilininkė, odininkė, Kėdainių krašto poetė Milda Verkauskienė, o Metų mama tituluota penkių šaunių sūnų mama Loreta Žilinskienė.

Šauniausias krašto moteris ir visas kraštietes su švente sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius sakė, kad Kėdainiuose gausu veiklių, aktyvių, jautrių ir šaunių moterų: „Džiugu, kad turime tokią šventę ir galime pagerbti pačias šauniausias mūsų krašto moteris. Moterims dėmesio nereikia gailėti, juk jos yra mūsų gyvenimo variklis. Moterys savyje talpina labai daug: ir meilę šalia esančiam, ir daugybę pareigų, ir supratimą, ir palaikymą. Visoms Kėdainių krašto moterims linkiu laimės. Juk būdamos laimingos jos leidžia džiaugtis ne tik sau, bet ir aplinkiniams.“

Gera nuotaika šventėje dalijosi visos pastebėtosios kraštietės. Metų specialiste išrinkta Danutė Mykolaitienė prisipažino, jog jau 24 metus atidavė policininkės darbui: „Jaunystėje net minčių neturėjau, kad būsiu policininkė. Mane į tą darbą atsivedė vyras. Pradėjusi dirbti supratau, koks tai rimtas darbas. Jį dirbant netrūksta nei džiugių, nei skaudžių akimirkų. Sunkiausia, kai žmonės atstumia ištiestą pagalbos ranką, o džiugina tai, kad sutikau daug gerų ir puikių žmonių. Šiandien džiaugiuosi, kad esu pastebėta.“

Kūrėjos titulą pelniusi Milda Verkauskienė atviravo, jog su kūryba draugauja nuo vaikystės: „Mano visas gyvenimas – kūryba. O joje daug ieškojimų. Iš pradžių kūriau tik pati, vėliau savo gebėjimais pradėjau dalintis su kitais. Kitų mokymas pradžioje kiek gąsdino, tačiau tas baimes įveikiau. Smagu, kai galiu pasidžiaugti ir savo pačios pabaigtu darbu, ir pagirti savo mokinius už jų darbštumą, išradingumą, kantrybę.“

Altruiste tapusi Jūratė Tylienė sakė, jog džiaugiasi, kai ją supa laimingi žmonės, tad stengiasi gyventi taip, kad jų būtų kuo daugiau.

Penkis sūnus su vyru Dariumi auginanti Loreta Žilinskienė juokavo, kad moterys sugeba viską, tad suderinti motinystę ir darbą nėra sunku: „Auginti penkis vaikus nėra sunku. Viskas priklauso nuo požiūrio. Turbūt nieko nėra gyvenime gražesnio, kai vakare sulauki švelnių mažų rankyčių prisilietimo ar padrąsinančio vaikų akių žvilgsnio. Aš esu laiminga moteris, nes turiu puikią šeimą.“

Visos Metų moterų rinkimų nugalėtojos buvo apdovanotos originaliomis sagėmis, o šventės viešnioms ir svečiams gerą nuotaiką dalijo ne tik jaunieji mūsų krašto talentai, bet ir aktorius bei bardas Giedrius Arbačiauskas ir Agnė Arbačiauskienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.