“Atžalyno” gimnazistas M. Želnys garsina savo mokyklą bei miestą puikiais respublikinių olimpiadų rezultatais.

Vienuoliktokas kėdainietis Martynas Želnys prieš kelias savaites tapo respublikinės biologijos olimpiados trečiosios vietos laimėtoju, o praėjusią savaitę jis užėmė dar aukštesnę prizinę vietą – vaikinas laimėjo respublikinės chemijos olimpiados auksą!

Gabus mokinys mokosi „Atžalyno” gimnazijoje. Tiesa, jam puikiai sekasi ne tik biologija ir chemija, bet ir praktiškai visi mokomieji dalykai. Šiuo metu M. Želnio pažymų vidurkis siekia 9,8 balo. O dešimt klasių jis baigė vien dešimtukais!

Auksas! (asmeninio arch. nuotrauka).

Iš viso beveik dešimtyje respublikinių olimpiadų sudalyvavęs vaikinas savo aukštų pasiekimų moksle nė kiek nesureikšmina. 

Tiesiog gilinuosi į tas sritis, kurios man pačiam patinka, kurios yra įdomios. O ir mokytis yra visai nesunku: čia daugiausiai reikia loginio mąstymo, o žinios tėra pagrindas, kurių daug nereikia. Tad tikrai nėra taip, kad grįžęs namo puolu prie knygų mokytis“, – nusišypso vaikinas.

Dabar M. Želnio domėjimosi srityje dominuoja biochemija. „Mane labiausiai traukia tai, kas susiję su fermentais, su fermentinėmis reakcijomis. Čia jau reikia ir biologijos, ir chemijos žinių“, – sakė jis.

Visą interviu su gabiuoju gimnazistu skaitykite penktadienio “Kėdainių mugės” numeryje.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.