Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Kėdainių rajono agentūros būdraujantis pareigūnas vasario 19 d. gavo pranešimą iš Bendrojo pagalbos centro, kad Labūnavos gyvenvietės tvenkinyje yra statomi tinklai.

Susisiekus su pranešėju ir nuvykus į įvykio vietą pastebėtas einantis tvenkinio ledu vyriškis su pagaliu, rankiniu metaliniu pjūklu rankose ir maišeliu. Sekdamas vyriškį  pareigūnas pastebėjo, po ledu pratemptą mėlynos spalvos virvę, tokią pat kaip piliečio L. M. maišelyje.

Paklausus piliečio L. M., kas yra po ledu, jis atsakė, kad po ledu yra pratempęs  du 25 m. „žilkinius“  tinklus, kuriuos atsisakė „ištraukti“ teigdamas, kad pavargo kol pastatė ir dar į tinklą nespėjo įlysti žuvis. Tačiau dar kartą pareigūnui pareikalavus pilietis tuščius tinklus ištraukė. Nuvežus namo nustatyta piliečio asmenybė, bei surašytas administracinio nusižengimo protokolas už žvejybą draudžiamais įrankiais, žvejybos įrankiai buvo konfiskuoti.

Kviečiame piliečius ir toliau būti neabejingais ir apie pastebėtus gyvosios gamtos išteklių naudojimo pažeidimus informuoti Bendruoju pagalbos centro numeriu 112.

Kaunas RAAD inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.