Kėdainių dziudo klubo auklėtiniai ir toliau demonstruoja puikią formą bei skina laurus Lietuvos bei tarptautinėse varžybose. 

Treneris A. Pocevičius negaili pastangų, ugdydamas jaunuosius dziudo kovotojus.

Treneris A. Pocevičius negaili pastangų, ugdydamas jaunuosius dziudo kovotojus.

Jaunuolių treneris Arimantas Pocevičius džiaugiasi vaikų užsidegimu ir ryžtu treniruotis. Taip pat jis dėkoja ir vaikų tėveliams, su kurių parama pavyksta išvykti į varžybas.
„Per pastarąjį mėnesį dalyvavome septyniose varžybose. Paskutinės buvo Lietuvos mokinių jaunių, jaunučių ir vaikų dziudo čempionatas, vykęs praėjusį savaitgalį. Klubui atstovavo aštuoni vaikai, iš kurių šeši tapo prizininkais: tai Kamilė Marcinkevičiūtė, užėmusi II vietą, bei Titas Kalina, Erikas Vasiljevas, Patricija Milevskaja, Austėja Ardavičiūtė, Nerija Juodytė, kurie savo kategorijose užėmė trečiąsias vietas. Dovydas Gvildys tą patį savaitgalį kovojo turnyre Rygoje ir ten tapo pirmosios vietos laimėtoju. Šį savaitgalį mes pasirodėme labai puikiai“, – pasakojo A. Pocevičius.
Auklėtiniai gerai pasirodė ir kitose varžybose – kone iš kiekvienų jų kėdainiečiai dziudistai parveža prizines vietas. „Visa tai pasiekiama tik atkakliu ir dideliu darbu. Vaikams skiepiju norą treniruotis, laimėti. Jei norės, tai visada galės“, – sakė treneris.
Šiuo metu dziudo skirtingose grupėse treniruojasi apie 60 vaikų. Iš viso dirba trys treneriai, iš kurių jauniausia tik rugsėjo mėnesį treniruoti vaikus pradėjusi Ema Butkevičiūtė. Mergina – buvusi trenerio A. Pocevičiaus auklėtinė.
„Man patinka dirbti su vaikais, tačiau, žinoma, tam reikia nemažos kantrybės. Jauniausias mano auklėtinis yra ketverių su puse metų, o vyriausias – vienuolikmetis“, – šypsosi mergina. Viena E. Butkevičiūtės jaunųjų auklėtinių jau yra kelis kartus tapusi savo kategorijos pirmosios vietos laimėtoja.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.