Praėjusį savaitgalį Kėdainių krašto stalo tenisininkai rinkosi į AB „Lifosa“ stalo teniso salę, kad pasivaržytų tradicinėse rudens taurės varžybose. 

Dėl taurės kovojo 23 stalo tenisininkai.

Dėl taurės kovojo 23 stalo tenisininkai.

Pasak Sporto ir turizmo skyriaus vedėjo Gedimino Misiaus, kėdainiečiai turi du didelius stalo teniso renginius: pavasarį jėgas bando rajono pirmenybėse, o rudenį kovoja dėl taurės. „Šįkart jėgas išbandyti susirinko 23 žaidėjai. Pirmiausia bus žaidžiama, kol išsiaiškinsime šešiolika pajėgiausiųjų. Jie kovos dviejų minusų sistema ir taip bus išaiškinti nugalėtojai. Šios varžybos vyksta jau daugelį metų. Labai smagu, kad besivaržančiųjų gretos nemažėja. Pavasariais susirenka iki 30 žaidėjų, rudenį – per dvidešimt. Tenka visą dieną žaisti, kol paaiškėja pajėgiausieji“, – sakė G. Misius.
Šįkart pirmą vietą iškovojo Jurius Urbonas, antras liko Sergejus Muchinas, trečias – Arūnas Rekštys. Tarp moterų pirmąją vietą iškovojo Aneta Valatkienė, antra liko Gražina Statkevičiūtė.
Jauniausias varžybų dalyvis keturiolikmetis Lukas Butkevičius, o vyriausiasis – 76 metų Teofilis Gediūnas.

Aneta Valatkienė sakė tenisą žaidžianti ne dėl rezultatų, bet dėl geros nuotaikos ir puikios savijautos.

Aneta Valatkienė sakė tenisą žaidžianti ne dėl rezultatų, bet dėl geros nuotaikos ir puikios savijautos.

Nugalėtojo taurę iškovojęs Jurius Urbonas sakė, kad su teniso rakete nesiskiria nuo vaikystės: „Tenisą žaidžiu ne dėl rezultatų, bet dėl savo malonumo. Šis sportas man tikrai labai artimas. Kurį laiką jį buvau kiek apleidęs, kai vėl ėmiau žaisti, tai ir savijauta pagerėjo. Tenisą siūlau išbandyti visiems, juk jis lavina reakciją, ugdo išvermę, o ir fizinė forma palaikoma.“ Tenisininkas dėkojo bendrovės „Lifosa“ vadovams, kad jie leidžia tenisą žaisti ne tik savo įmonės darbuotojams, bet visiems norintiesiems: „Turime puikias sąlygas ir už jas tariame nuoširdų ačiū.“
Tarp moterų nugalėtoja tapusi Aneta Valatkienė sakė, kad tenisą labai vertina dėl judėjimo: „Šis žaidimas neleidžia sustabarėti. Kai susirenkame, tai labai gerai pajudame. Juokauju, kad varžybose pamatome kitų gebėjimus, parodome, ko patys esame verti. Paprastai vasarą mažiau žaidžiu, daugiau laiko tenisui skiriu žiemą. Man svarbiausia pažaisti, o jei dar sekasi, tai visada lydi puiki nuotaika.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.