Pavasaris ,,Ryto“ progimnazijoje tradiciškai prasideda kartu su Teatro dienos paminėjimu.

Teatrui skirta diena mokykloje prasidėjo šurmuliu. Tą dieną 4 a klasės mokiniai (vadovė Elona Jankūnienė) ruošėsi H. K. Anderseno pasakos ,,Coliukė“ premjerai. Pastatytame spektaklyje vaidino 26 artistai. Žiūrovai išvydo nepaprasto grožio pasaką apie mažą mergaitę, gimusią iš nuostabaus gėlės žiedo.
O kitą dieną saviraiškos ir judesio stebuklus demonstravo 2 a klasės jaunieji aktoriai, kurie pagal savo mokytojos Vitalijos Stankevičienės sukurtą scenarijų, rodė spektaklį ,,Kaip antrokai keliavo“.
Šiuos spektaklius padėjo parengti muzikos mokytoja Žydrė Vancevičienė ir šokio mokytoja Rūta Plučiuvienė.
Į šį nuostabų renginį buvo pakviesti mūsų bičiuliai ir draugai iš miesto vaikų darželių ,,Varpelis“, ,,Vyturėlis“, ,,Žilvitis“ ir darželio-mokyklos ,,Vaikystė“, o taip pat ir mokyklos bendruomenės nariai.
Pasibaigus spektakliams svečiai dėkojo jauniesiems artistams už nuostabų reginį, puikias emocijas, įteikė saldžių skanėstų.
O jaunieji aktoriai, 2a ir 4a klasės mokiniai, toliau repetuoja ir ruošiasi dalyvauti Lietuvos švietimo įstaigų teatrų festivalyje ,,Saulės zuikutis -2017“. Palinkėkime jiems kūrybinės sėkmės!

Elona Jankūnienė, 4 a klasės mokytoja

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.