Kovo 27-ąją, minint Tarptautinę teatro dieną, Kėdainių kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro studija „Polėkis“ pakvietė į spektaklio visai šeimai „Laimingasis Princas“ (pagal Oscar Wilde pasaką) premjerą.

Tarptautinę teatro dieną studijos „Polėkis“ nariai kėdainiečius pakvietė į premjerą „Laimingasis Princas“.

Studijos vadovė Genovaitė Gustytė Šaučiūnienė Prieš premjerą su jaunaisiais aktoriais neslėpė puikios nuotaikos: „Net sunku suskaičiuoti kelintą spektaklį su „Polėkio“ aktoriais pastatėme. Manau, kad artėjame prie dvidešimties, o gal jau ir pasiekėme tą skaičių. Ši Oscar Wilde pasaka man paliko labai didelį įspūdį. Joje netrūksta dėmesio vertybėms, tad su kolektyvu ir pasirinkome „Laimingąjį Princą“. Mes norime atkreipti dėmesį į gerumą, pasiaukojimą, mokomės išgirsti šalia esantį. Gyvenime yra visko: ir gėrio, ir blogio. Mūsų studija padeda pažinti pasaulį. Į šį spektaklį, kaip ir į kitus įdėta daug darbo. Daug repetavome, mokėmės, o dabar tuo, ką išmokome, dalijamės su kitais.“

Teatro studijos „Polėkis“ veikloje nuolat dalyvauja 25 nariai, kurie yra aktyvūs pagalbininkai Kėdainių kultūros centro renginiuose, dažnai veda renginius, vaidina spektakliuose.

Studija per metus surengia daugiau kaip 30 pasirodymų.

„Polėkis“ prieš kiekvienas Kalėdas pakviečia į naują spektaklį. Tad kėdainiečiai daugybę nuostabių vaidinimų.

„Sveikiname visus teatro mėgėjus su Teatro diena. Mums smagu, kad turime ištikimų gerbėjų. Su jais malonu dalintis teatro teikiamomis dovanomis“, – premjera džiaugėsi G. Gustytė Šaučiūnienė.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.