Vienuoliktą kartą šalyje organizuotame  Nacionalinio diktanto konkurso pirmame etape dalyvavo net 13 Kėdainių rajono mokyklų, o lietuvių kalbos žinias iš viso pasitikrino 264 mokiniai ir 19 suaugusiųjų. Tačiau svarbiausia, kad net devynių mokinių darbai buvo atrinkti ir išsiųsti į Vilnių, kur bus sprendžiama dėl jų galimybės patekti į finalą.

Tai Paulina Chomenko iš Šviesiosios gimnazijos (mokytoja Asta Jakštienė), Josvainių gimnazijos mokiniai Pijus Macionis (mokytoja Laima Juškauskaitė), Tėja Savelytė (mokytoja Angelina Vaičekauskienė) ir Kornelija Maziliauskaitė (mokytoja Onutė Jačiunskienė). Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijai atstovauja Kristupas Stumbras (mokytoja Jolita Mickienė) ir Vesta Gustaitė (mokytoja Eglė Kirsienė). Tarp geriausių yra Nedas Kondrackis, Gintarė Miknevičiūtė ir Gabija Narušytė iš Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos (mokytoja Rita Naruševičienė).

Paminėtiems ugdytiniams ir jų mokytojoms bus įteiktos rajono savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus atminimo dovanėlės.

Nacionalinis diktantas buvo rašomas visose Kėdainių miesto ir miestelių gimnazijose, taip pat Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre, trijose miesto progimnazijose, Miegėnų ir Surviliškio Vinco Svirskio pagrindinėse mokyklose bei Kėdainių kalbų mokykloje.

 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.