Didžioji dalis Lietuvos žmonių kasdien susiduria su problemomis burnoje – dantis skauda, juos reikia gydyti, šalinti. Klausimas, ką reikėtų daryti po to, – aktualus daugeliui, nes būti be dantų nėra priimta visuomenėje. Susigrąžinti gražią šypseną šiandien – paprasčiau nei galvojate! Šiuolaikinės odontologinio gydymo metodikos siūlo atkurti sveiką šypseną dantų implantacijos būdu. 

copy-of-copy-of-img_1992Plačiau apie dantų implantus pasakoja odontologijos centro „Laudenta“ gydytojai odontologai, su dantų implantais dirbantys jau daugiau nei aštuonerius metus ir šypsenas jau sugrąžinę šimtams pacientų.

Odontologijos centras „Laudenta“ pacientams siūlo pažangias technologijas gydyme
Vienas iš šiuolaikiškiausių ir sėkmingiausių prarastų dantų atkūrimo metodų – dantų implantacija. Implantai pasaulyje naudojami jau daugiau nei 40 metų, tai aukščiausias odontologijos mokslo pasiekimas atkuriant prarastus dantis. Savo savybėmis implantuotas dantis yra tapatus žmogaus natūraliems dantims, implanto dėka išsaugoma žmogaus sveikata ir grožis.
Dantų implantacija nėra skausminga procedūra. Implantavimo metu naudojami įprasti nuskausminamieji vaistai. Tačiau ši procedūra iš gydytojo odontologo reikalauja žinių, patirties bei nuolatinio tobulėjimo.
Odontologijos centras „Laudenta“ bendradarbiauja su vienu didžiausiu pasaulyje implantų gamintoju „Straumann“, kuris užima 20 proc. pasaulinės rinkos, o Lietuvoje daugiau nei kas trečias įsriegiamas implantas yra pagamintas būtent šio gamintojo. „Straumann“ kompanija savo produkcijai naudoja patobulintą patentuotą titano ir cirkonio lydinį „Roxolid“, kurio dėka implantai geriau prigyja ir yra 30 proc. stipresni nei įprasti titaniniai.

Nauja šypsena tą pačią dieną
Pacientai lieka patenkinti, kai implantacijos procedūra netrunka ilgai ir pakanka tik kelių vizitų. Dėl savo unikalios formos šveicariški „Straumann“ implantai neretai gali būti sriegiami iškart po natūralaus danties pašalinimo, tai suteikia galimybę išvengti papildomų vizitų.
„Norėčiau pabrėžti, kad šis būdas taikomas ne visais atvejais. Momentinė implantacija reikalauja kelių labai svarbių paciento sveikatos rodiklių: pakankamo paciento žandikaulio kaulo kiekio, kuris delsiant gydyti nyksta, ir dantenų storio, leidžiančio pasiekti maksimaliai gerą estetinį rezultatą ir implanto stabilumą“, – sako implantuojanti gydytoja Vida Laurinonienė. Pirminės apžiūros metu nustatoma paciento kaulo bei dantenų sveikata ir jeigu sąlygos tinkamos, gali būti taikoma momentinė implantacija. Maža to, esant tinkamoms sąlygoms, ant implanto gali būti iš karto pritaikomas ir laikinas danties vainikėlis, todėl pacientas jau tą pačią dieną džiaugiasi nauju dantimi.

kvietimas-i-seminara1Viso žandikaulio dantų atkūrimas naudojant tik 4 implantus
Naujos kartos implantų dėka turime galimybę grąžinti sveiką šypseną ir visiškai bedančius žandikaulius turintiems pacientams. Dėl unikalios „Straumann“ implantų formos ir struktūros gydytojai turi galimybę bedančius žandikaulius gydyti „ALL on 4“ metodu, leidžiančiu viso šypsenos lanko atstatymui naudoti tik 4 implantus. Tokiu būdu atkurta šypsena nevargina, leidžia laisvai kramtyti ir šypsotis, prie implantų pritvirtintų dantų nereikia išiminėti ir tokia konstrukcija nereikalauja specifinės priežiūros, nesidėvi dėl nuolatinio išėmimo. „ Jei paciento sveikatos būklė leidžia implantacijai panaudoti tik 4 implantus – ženkliai taupomi paciento pinigai, o tai yra dar viena priežastis šypsenai“, – šypsosi gydytoja odontologė.

Šypsenos garantija visam gyvenimui
Tikėdami savo gaminiais, Šveicarijos kompanija „Straumann“ suteikia implantams viso gyvenimo garantiją. Tai reiškia, kad jei dėl kažkokių priežasčių implanto netektumėte – gamintojas įsipareigoja jį pakeisti nauju, bet kurioje šalyje, kur dirbama su ta implantų sistema. Labai svarbu atkreipti dėmesį, kad implantuojantis gydytojas naudotų tik originalias implantų protezavimo detales. Pasaulyje gaminama daug tariamai šveicariškų implantų protezavimo dalis atitinkančių kopijų, tačiau moksliniais tyrimais įrodyta, kad nė viena kopija visiškai neatitinka originalių detalių ir dėl susidariusių mikrotarpų gali sukelti komplikacijų, protezavimo dalių lūžių ir laikančių konstrukcijų atsipalaidavimų. Odontologijos centre „Laudenta“ naudojamos tik orginalios dantų implantų sistemos.

Dantų implantavimas su galimybe išsimokėti
„Laudenta“ odontologijos centre galima dantis gydytis ir išsimokėtinai – taip pacientui sudaromos palankios sąlygos džiaugtis šypsena jau šiandien. Atsiskaityti išsimokėtinai (taikant pacientui patogų mokėjimo planą) galima už daugelį dantų gydymo procedūrų. „Paprastai išsimokėtinai pacientai atsiskaito už brangesnes dantų gydymo paslaugas, pavyzdžiui, dantų implantus, protezavimą – tai patogu, nes šypsotis galima pradėti anksčiau, nei sutaupytumėte tam tikrą pinigų sumą“ – šypsosi klinikos administratorė.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. sbkilinika

    Tikrai, kad neskauda, puiku, kad yra tokių klinikų vis daugiau. Savo implantus įsidėjau Šiauliuose klinikoje, bet džiaugiuosi už visus, kad gerų klinikų daugėja visoje Lietuvoje.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.