Šiais metais, per pačias Žolines visus kėdainiečius ir miesto svečius kviečia antrasis unikalus muzikinis koncertas, vyksiantis Akademijos tvenkinio saloje – „Stepo sala“. Praėjusiais metais debiutavęs renginys paliko tik pačius geriausius įspūdžius, todėl buvo itin laukiamas ir šiais metais. Koncerto organizatoriams neliko nieko kito tik kibti į organizacinius darbus, kviestis muzikantus ir padovanoti dar vieną įspūdingą koncertą, kurio pasiklausyti bus galima plaukiojant baidare.

Pasak Justinos Kočetovos, pagrindinės koncerto organizatorės, pagalbos ranką organizuojant renginį skubėjo tiesti daug asmenų – ir verslininkai, ir vietinė bendruomenė.
Koncertuos jaunieji talentai
„Renginio koncepcija nesikeis – kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet visi atlikėjai koncertuos mažoje saloje, o klausytojus kviesime sėsti į valtis ir muzikos klausytis nuo vandens. Tam tikslui šiais metais bus galima išsinuomoti dar daugiau valčių bei baidarių. Žinoma, galima atvykti ir su savomis valtimis, sėsti į jas ,klausytis ir mėgautis „banguojančia muzika“. Žinoma, bus galimybė koncerto klausytis ir krante“, – pasakojo J. Kočetova.
Šiais metais koncertuos viena kviestinė grupė – diksilendas iš Kauno „Sweet band“, atliekantis pop džiazo muziką. Žinoma, pasirodys ir mūsų krašto talentai: Jono Stankevičiaus vadovaujami vaikų kolektyvai, Krakių pučiamųjų orkestras, Morta Čepaitė, Morta Šablevičiūtė, taip pat ir dainuojamosios poezijos atlikėjas Valentinas Abarius, kilęs iš Vainotiškių kaimo.

Labai laukiamas žmonių

„Pirmas kartas, vykęs praėjusių metų liepą, labai pasitvirtino, tačiau dar turėjome dvejonių, ar šiais metais organizuoti renginį. Visi esame labai užimti savais verslais, kitais reikalais, tad dvejojome, ar verta, ar spėsime. Tačiau praėjus lygiai metams po praėjusio renginio, man Akademijoje tapo sudėtinga praeiti nuo klausimų, kada ir vėl bus „Stepo salos“ koncertas. Tad kažkaip susiėmėme ir pasiryžome. Nes žmonės to tikrai laukė. O to laukimo vienas didžiausių įrodymų buvo tuomet, kai važiuodama pro šalį, pamačiau, kad Stepo sala, kurioje vyks pasirodymas – jau nušienauta ir paruošta koncertui! Tik po kurio laiko sužinojau, kad tai padarė vienas Vainotiškių miestelio gyventojas, labai laukęs koncerto“, – šypsojosi J. Kočetova.
Prisidėjo verslininkai
Šiais metais prie renginio organizavimo noriai prisidėjo Akademijos kultūros centras, Vainotiškių bendruomenė, Dotnuvos seniūnija, į darbus kibo daug savanorių.
„Labai smagu, kad visa tai sutelkia vietinę bendruomenę bendram reikalui. Žinoma, svarbi ir finansinė parama. Aš priklausau BNI Kėdainis verslo klubui, kurio nariai, beveik visi, prisidėjo finansine ir kitokia parama prie renginio organizavimo“, – kalbėjo nuosavą verslą turinti J. Kočetova.

Koncertas – Žolinių vakarą

Šiųmetis „Stepo salos“ koncertas vyks per Žolines, rugpjūčio 15 dieną, trečiadienį. Koncerto pradžia – 19 valandą. Koncertas – nemokamas.
„Kviečiame atsivežti savo valtis, o jei neturite, Facebook renginio paskyroje „Stepo sala“ yra nurodyti kontaktiniai telefonai, kuriais pasiskambinus galima rezervuoti baidares. Na, arba arba jas nuomotis renginio dieną. Pasiimkite pledukus, kėdes, šašlykines, sumuštinius ir atvažiuokite su šeima, artimaisiais bei gera nuotaika pas mus, į „Stepo salos“ koncertą“, – kvietė J. Kočetova.
Kodėl Stepo sala? O buvo taip: kažkadaise buvo toks vaikinukas, vardu Stepas. Jo mylimoji gyveno Vainotiškiuose, šalia Akademijos tvenkinio. Ir atplaukdavo vakarais Stepas į salą kartu su gitara, ir dainuodavo mylimajai ilgesingas dainas… Tačiau Stepui teko vykti į kariuomenę. Grįžęs jis rado mylimąją su kaimynu Antanu ir pulkeliu vaikučių. Niekas nežinojo kur dingo Stepas.. .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.