Eksperimentuoti nepailstantis „Daumantų“ skonio meistras Algis Kairys prieš žiemos šventes dar kartą pademonstravo savo išmonę bei galimybes. Šeimininkių rūpesčiams palengvinti sukurti du nauji gaminiai: Adžika su džiovintomis juodosiomis slyvomis ir Dijon garstyčios su klevų sirupu ir rausvaisiais pipirais.

adzika-ir-garstyciosPrieššventiniam laikotarpiui didieji gamintojai visada ruošiasi atsakingai ir pirkėjams siūlo naujų gaminių. Šiais metais buvome pakviesti dalyvauti „Kalėdų Kalėdos“ projekte. Kartu su kitais Lietuvos gamintojais kūrėme unikalius produktus. Mūsų asortimentą papildė du nauji išskirtinio skonio gaminiai, kuriuos sukūrė „Daumantų“ skonio meistras Algis Kairys.

Aštrus pagardas
Pastebėjome, kad daugėja žmonių, mėgstančių aštresnį, išraiškingesnio skonio maistą. Adžika su džiovintomis juodosiomis slyvomis – saldžiai aitraus skonio, aštrus ir labai aromatingas aitriųjų paprikų ir prieskoninių daržovių bei žolelių pagardas, kuris paskanintas džiovintų juodųjų slyvų gabaliukais. Saldokos ir drėgnos džiovintos slyvos suteikia pagardui sodrų turtingą skonį. Unikaliu būdu išdžiovintos juodosios slyvos spe­cialiai šiai „Daumantų“ adžikai pjaustomos nedideliais 5 cm gabaliukais.

Unikalios garstyčios
„Dijon“ garstyčios su klevų sirupu ir rausvaisiais pipirais – tradicinio aitraus skonio, nekarčios, aromatingos ir tirštos garstyčios paskanintos trapiais rožiniais pipirais ir kanadietišku klevų sirupu.
Intensyvų rudų ir juodų garstyčių grūdelių kvapą pabrėžia vaisinis rožinių pipirų kvapas. Uogas primenančių pipirų gausa prancūziškoms „Dijon“ garstyčioms suteikia egzotiško salsvo skonio. Smulkučiai žirniukai apgaubti plonute traškia luobele maloniai spragsi burnoje. Brazilijos saulėje užaugintų pipirų skonis primena kadagio ir šermukšnių uogas. Garstyčių aitrumas puikiai atsiskleidžia derinyje su natūraliu desertinio skonio klevų sirupu. Tai ypatingas šiek tiek karstelėjęs saldumas, neprilygstantis nei cukrui, nei medui.

Su kuo tinka valgyti
„Dijon“ garstyčios su klevų sirupu ir rožiniais pipirais ypač gerai tinka visiems parūkytiems kiaulienos gaminiams: keptam kumpiui, kepsniams, virtoms rūkytoms karkai ir šoninei bei parūkytoms dešrelėms pagardinti. Drąsūs ir ryžtingi vartotojai galėtų pamėginti būtent su šiomis naujomis garstyčiomis Kūčių stalui pateikti silkę. O adžika su džiovintomis juodosiomis slyvomis geriausiai tinka karštiems ir šaltiems mėsos patiekalams paaštrinti. Adžika tinka gaminant troškinius, sriubas, žuvies patiekalus bei mėsos kepsnius ir šašlykus pagardinti. Adžika su slyvomis gerai tiks vytintos jautienos suktinukams ruošti. Šio pagardo labai tiktų pridėti troškinant vištienos krūtinėlę.
Naujienų ieškokite prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse.

UAB „Daumantai LT“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.