Kai už lango vis dažniau šypsosi pavasario saulė, neretai šeimininkei džiaugsmą temdo į dienos šviesą ėmusi lįsti netvarka. Per žiemą nevalyti langai, nešvarumai atokesniuose namų kampeliuose, dulkių prikaupę, o neretai ir dėmėti minkštieji baldai – darbo laukia per akis. Jei neturite tam laiko, noro ar galimybių – nevarkite! Tvarka, švara ir gaivumu jūsų aplinkoje pasirūpins uždaroji akcinė bendrovė „Švari diena“.

UAB „Švari diena“ atliks tokius darbus, kurių šeimininkai kasdien neatlieka – iš pagrindų sutvarkys visas namų kerteles.

Sutvarko iš pagrindų
Nedidelis ir darnus įmonės kolektyvas kokybiškai atlieka generalinį namų valymą: iš pagrindų sutvarko virtuvę, kambarius, vonios kambarį, išplauna grindis. Virtuvėje nuvalomos plytelės, spintelės, stalas, kėdės, šaldytuvas, išvalomas garų surinktuvas, orkaitė. Nuo kambariuose esančių baldų paviršiaus nušluostomos dulkės, po to paviršiai nuvalomi su specialiu baldams skirtu valikliu. Taip pat bus pasirūpinta veidrodžių, stiklinių pertvarų, šviestuvų išorinio paviršiaus švara, nuvalytos ir palaistytos gėlės. Patalpos sutvarkomos iš pagrindų, visi daiktai atitraukiami tiek, kiek leidžia galimybės.

Giluminis valymas atnaujina minkštuosius baldus, čiužinius, kilimus.

Generalinis vonios kambario valymas – dar vienas iššūkis šeimininkėms. Įmonės „Švari diena“ darbuotojos iššveis dušo kabiną, vonią, kriaukles, unitazus, nuvalys maišytuvus, nuplaus plyteles. Klientų pageidavimu į generalinio namų valymo paslaugą bus įtrauktas ir langų valymas.

Giluminis valymas – švarai ir sveikatai
Kad jūsų namuose tikrai būtų švaru, reikia pasirūpinti ir minkštaisiais baldais bei kilimais. Net jei ant jų ir nėra akivaizdžiai matomų nešvarumų, audiniai po kurio laiko atrodo blausesnės spalvos, balduose prisikaupia dulkių. „Baldus, kilimus, čiužinius valome giluminiu būdu: jie

Iš pagrindų sutvarkomi visi virtuvės kampeliai, kriauklės, orkaitės, gartraukiai.

sudrėkinami vandeniu, tada vakuumo pagalba iš jų ištraukiami nešvarumai, – apie vieną reikalingiausių paslaugų pasakojo UAB „Švari diena“ direktorė Neringa Lazauskienė. – Giluminis baldų valymas atliekamas kokybiškomis priemonėmis, kurios padeda pašalinti nešvarumus, sunaikinti dulkių erkutes. Baldas ar kilimas dezinfekuojamas, panaikinami kvapai.“
Po giluminio valymo baldai ir kilimai atsinaujina, kvepia gaiva ir švara. Ši paslauga atliekama klientų namuose.

Kreipkitės iš anksto
Kaišiadoryse įsikūrusi, tačiau visoje Lietuvoje paslaugas teikianti UAB „Švari diena“ taip pat valo biurus ir palaiko juose tvarką, gali išvalyti patalpas po statybos darbų.

UAB „Švari diena“ pasirūpins, kad jūsų vonios kambarys spindėtų švara.

Paslaugų kainos – individualios, jos priklauso nuo būsto ploto ir ypač – nuo jo būklės. Dėl užsakymų geriausia kreiptis prieš savaitę, o prieš atvykstant tvarkytojoms, pasirūpinkite, kad kambaryje liktų mažiau smulkių daiktų. Juos galima sukrauti į dėžes ir saugiai pasidėti. Jei giluminiu būdu bus valomas jūsų baldas, pašnekovė pataria atokiau perkelti arba patraukti elektrinius prietaisus, kad jie nesušlaptų. Taip pat valyti baldus būtų patogiau, jei lovų, sofų ar minkštų kampų patalynės dėžės būtų tuščios.
Tad jei namų tvarkymas jums kelia rūpesčių, juos išspręsti padės bendrovė „Švari diena“, kurios paslaugas galite užsisakyti paskambinę telefono numeriu +370 646 91565. Taip pat galite įsigyti dovanų kuponą ir valymo paslaugą padovanoti.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.