Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius 2018-uosius metus pradeda įvairiais susitikimais. Vienas jų – susitikimas su senjorų organizacijų atstovais, kurie pristatė savo veiklą, minėjo su kokiomis problemomis susiduria ir padėkojo už skiriamą dėmesį, finansinę paramą iš savivaldybės biudžeto.

Taip pat susitikime dalyvavo savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė ir vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Audronė Stadalnykienė.

Rajono vadovas pasidžiaugė aktyvia senjorų veikla, t. y. nuveiktais darbais ir bendruomeniškumu. Pastangomis suburti vyresnio amžiaus senjorus turiningai leisti laisvalaikį, mokytis ir keliauti.

„Džiugu, kad mūsų Kėdainių krašto senjorai tokie aktyvūs ir darbštūs. Turintys daug entuziazmo ir pažinimo jausmo. Smagu, kad vyresnio amžiaus žmogus domisi sveika gyvensena, kultūra, siekia pažinti svečias šalis, keliauti. Manau, kad susitikimai su senjorais ir senjorų organizacijų atstovais – būtini. Šiuo atveju mes skatiname bendruomeniškumą ir drauge sužinome apie senjorų veiklą“, – kalbėjo meras S. Grinkevičius.

Susitikime dalyvavo Sidabrinės linijos vadovas Marius Čiuželis ir atstovė Kėdainiuose Valda Kairiūnienė, klubo „Rudenėlis“ vadovė Kristina Župerkienė, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ Kėdainių rajono bendrijos vadovas Vytautas Bička, Trečiojo amžiaus universiteto Kauno apskrities filialo Kėdainių skyriaus vadovė Gražina Jedemskienė, Lietuvos pagyvenusių žmonių asociacijos Kėdainių rajono skyriaus atstovės – Elena Maniokienė ir Alma Jociuvienė, klubo „Branda“ buvusi vadovė Irena Stanislauskienė ir naujoji vadovė Bronė Aleinikova.

Vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) A. Stadalnykienė sutiko, kad savivaldybės institucijų ir įstaigų bendradarbiavimas su rajone veikiančiomis nevyriausybinėmis organizacijomis būtų glaudus, reikia abiejų pusių įsitraukimo ir dalyvavimo.

„Susitikimo su rajono pagyvenusių žmonių asociacijų atstovais vienas iš pagrindinių tikslų buvo aptarti jų vykdomas veiklas, dalintis gerąja patirtimi ir su organizacijų atstovais įvardinti pagrindinius strateginius tikslus, problemas ir galimus jų sprendimo būdus. Stiprinti pačių organizacijų tarpusavio bendradarbiavimo ryšius, aptarti bendrų veiklų vykdymo galimybes“, patikino A. Stadalnykienė.

Rajono meras S. Grinkevičius patikino, kad susitikimus su senjorais ir juos vienijančiomis organizacijomis rengs dažniau. Dar labiau padės spręsti problemas ir domėsis rūpesčiais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.