Kovo 9 d. 16 val. Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius, mero pavaduotoja Olga Urbonienė, administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis ir Vaiko teisių apsaugos skyriaus darbuotojos kviečia visus, kuriuos sudomino galimybė padėti vaikui, likusiam be tėvų globos, sumažinti stresą, apgaubti savo rūpesčiu bei paimti laikinai į savo šeimą.
Esate laukiami Kėdainių rajono savivaldybės administracijos 3 aukšto salėje (J. Basanavičiaus g. 36, Kėdainiai).
Susitikimo metu savivaldybės vadovai ir administracijos atstovai pasiruošę suteikti išsamią informaciją ir atsakyti į jūsų klausimus.
Lietuvoje vyksta institucinės globos pertvarka. Kuriamas profesionalaus socialinio globėjo institutas, kad vaikas patirtų kuo mažesnę žalą atskyrimo nuo tėvų atveju. Laikina vaiko globa bus patikėta specialiai paruoštai šeimai / asmeniui – socialiniam globėjui.
Socialiniais globėjais galės tapti asmenys, išklausę globėjų ir įtėvių mokymus bei konsultavimo kursus. Jie bus pasirengę į savo šeimą priimti vieną ar keletą vaikų (iki 3 vaikų, išskyrus tuos atvejus, kai neišskiriami broliai ir seserys), netekusių tėvų globos.
Socialinių globėjų paslaugos bus apmokomos.
Drąsiai ženkite pirmąjį žingsnį. Esate laukiami.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija, tel. 69 586

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.