Dalis žygio dalyvių prieš startą. Visų nuotaika pakili!

Daugiau nei 20 važiavimo dviračiu entuziastų trečiadienio rytmetį išsiruošė kelionei po savą kraštą. Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos nariai žygius su šia ekologiškiausia transporto priemone organizuoja ne pirmą kartą ir kiekvieną sykį sulaukia nemažo skaičiaus narių, norinčiųjų prisijungti prie kelionės.

„Važiuoti dviračiu ir susipažinti su savo krašto įdomybėmis – kas gali būti už tai įdomiau“, – sakė viena žygio dalyvių Danguolė Barauskienė.

Lėšų dviračių nuomai buvo gauta iš draugijos parengto sveikatos projekto. „Projektą vykdome trejus metus, o šiandien į žygį leidomės jau šeštąjį kartą. Šįkart mūsų kelionės tikslas – Pikelių kaime esantis Reabilitacijos centras. Susipažinsime su centro gyventojais, pamatysime, kaip jie gyvena. Po to aplankysime Ruoščių kaime esantį geografinį Lietuvos vidurį. Numatyta kelionės trasa siekia apie 30 kilometrų“, – pasakojo projekto koordinatorė Daiva Sipavičienė.

Neįgalieji iki šiol vykusių žygių metu jau apsilankė Šventybrasčio kaime, Pramonės rajone, Kėdainių krematoriume bei įvairiuose rajone esančiose lankytinose vietose.

„Iš žygių visada grįžtame pasisėmę gerų įspūdžių ir idėjų, pamatę nuostabių mūsų krašto vietų“, – šypsojosi D. Sipavičienė.

Visuose žygiuose dalyvavusi D. Barauskienė sakė, kad draugijos narius labai džiugina toks projektas.

„Kodėl? Nes suteikia galimybę pasportuoti. Man dviračių sportas vienas mėgiamiausių. Važinėdavau dviračiu tik vaikystėje, o dabar, kadangi jo neturiu, tokie žygiai man yra vienintelė galimybė pasivažinėti šia ekologiška transporto priemone. Ir kiekvieną kartą, kai yra organizuojamas toks žygis, ta proga aš pasinaudoju“, – pasakojo D. Barauskienė.

Neįgalieji labai noriai dalyvauja tokiose išvykose ir visi kartu dėkoja savivaldybės gydytojai Ramunei Kabošienei, kad vietoj dviejų suplanuotų kelionių, pavyko gauti finansavimą dviračių nuomai net tris kartus. Padėkos skiriamos ir Ruslanui Linevui, kuris išnuomavo žygiui skirtus dviračius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.