Praėjusią savaitę vykusių policijos pareigūnų vykdytų reidų metu nustatyta daug pažeidėjų, kurie vairavo transporto priemones, būdami neblaivūs. Tokie vairuotojai kėlė grėsmę ne tik sau, bet ir aplinkiniams. 

Kaip informuoja Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, praėjusią savaitę, ketvirtadienį, apie 16 val. Kėdainiuose, Josvainių gatvėje sustabdytam dviračiu važiavusiam 51 metų vyrui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,81 prom. Vyras gailėdamasis teigė išgėręs tik alaus… Dar vienam dviratininkui sunkus girtumo laipsnis nustatytas praėjusį šeštadienį, apie 19.50 val. Krakėse. Sustabdytam 33 metų vyrui, nustatytas 2,82 prom. girtumas.

Taip pat tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. 

Birželio 17 d. šeštadienį, apie 21.00 val. Pašušvio kaime, 26 metų vyras vairavo automobilį „Peugeot 406“ būdamas neblaivus. Vyrui, neturinčiam teisės vairuoti transporto priemones, nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,07 prom.

Primename, jog tokios bei panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau.

Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.