Nikos laukia ne viena operacija…

Gyvūnų globos tarnyba „Pifas“ savo globoje turi vos penkių mėnesių šunelį Niką, kurį dėl patirtų rimtų sužalojimų slaugo klinikos stacionare. Šunelis buvo išmestas Kėdainiuose, P. Lukšio gatvėje. 

Kaip teigiama tarnybos pranešime, penkių mėnesių Nika vakar, sekmadienį, per išgertuves susikivirčijus sugyventiniams buvo išmesta per ketvirto aukšto balkoną ant šaligatvio. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, tarnybos žmonės šunytę skubiai išgabeno į veterinarijos klinikos stacionarą. Nika patyrė didžiulį šoką, pakeliui į klinikas ji buvo visa sustingusi, tačiau visiškai neinkštė dėl skausmo, tik žiūrėjo savo gražiomis akimis. Dar tik keli gyvenimo mėnesiai, o Nikai jau tenka išgyventi tokį košmarą….

Nika buvo išmesta iš ketvirto aukšto.

Neabejojama, operacijos kainuos brangiai. Bet tarnybos savanoriai nori šiai coliukei suteikti visus įmanomus šansus dar pamatyti gyvenimą kitokį – gražesnį.

Padėkite suteikti viltį Nikai – paremkite jos gydymą. VšĮ Gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“ Sąskaitos Nr. LT797300010094736594, bankas „Swedbank“. Mokėjimo pavedimo paskirtyje prašome nurodyti „Parama Nikai“. Paramą galima skirti ir naudojant Paypal: http://www.pifas.org/lt/pagalba-gyvunams/finansine-parama/

Šiuo metu Nikai galimai lūžusios vietos sutvirtintos, kad ji jaustų kuo mažiau skausmo. Šią parą ji dar bus stebima dėl nervų pažeidimų. Šunelio gali laukti ne viena operacija…

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.