Tereikia tik užpurkšti valymo priemonės, kelias akimirkas palaukti ir lengvu rankos mostu su skepeta tą vietą nuvalyti. Ir viskas! Be jokių didelių pastangų namus paversime švaros ir gero kvapo oaze. 

J. Fetkevičės rankose – citrinmedis, galintis tapti puikia interjero puošmena. „Citrinmedis bute gali augti kuo puikiausiai. Jų bei mandarinų medelių galima įsigyti pas mus, Josvainių gatvėje esančioje prekyvietėje“, – sakė J. Fetkevičė.

J. Fetkevičės rankose – citrinmedis, galintis tapti puikia interjero puošmena. „Citrinmedis bute gali augti kuo puikiausiai. Jų bei mandarinų medelių galima įsigyti pas mus, Josvainių gatvėje esančioje prekyvietėje“, – sakė J. Fetkevičė.

„Ne veltui šias švaros priemones vadinu stebuklingomis – tuo ne kartą įsitikinau aš pati“, – šypsojosi Jūratė Fetkevičė, visai neseniai naujai duris atvėrusioje prekyvietėje Josvainių g. 25 pradėjusi prekiauti švaros priemonėmis CRINIS.

Kaina prieinama visiems
CRINIS – tai aukščiausios rūšies buitiniai ir pramoniniai valikliai, skalbimo priemonės. Visos priemonės, pasižyminčios aukšta kokybe, yra koncentruotos, tad šeimininkėms jų užteks ilgam laikui. Priemonės gaminamos Europoje, laikantis Europos Sąjungos numatytų reikalavimų. „Šioms priemonėms neišvalomų paviršių, drabužių dėmių nėra. Kėdainiuose iki šiol tokių gaminių nebuvo pardavinėjama, mes pirmieji siūlome šio prekės ženklo buitinės chemijos produkcijos. Garantuoju, kad šios priemonės namų tvarkymą iš sunkaus darbo pavers tik lengvais brūkštelėjimais skepeta. Jokio nuovargio, prakaito, pastangų“, – šypsojosi J. Fetkevičė.
Visos priemonės pasižymi gera kokybe, tačiau yra parduodamos už itin patrauklią ir daugeliui prieinamą kainą. „Atsižvelgiame į kėdainiečius – geriau priemones pardavinėsime už mažesnę kainą, tad jų galės įsigyti platesnis ratas mūsų pirkėjų“, – sakė pašnekovė.

Švaros priemonių CRINIS pasirinkimas – itin platus. Vienoje vietoje rasite viską, ko reikia namų švarai.

Švaros priemonių CRINIS pasirinkimas – itin platus. Vienoje vietoje rasite viską, ko reikia namų švarai.

Valiklių pasirinkimas – itin platus
Švaros prekių pasirinkimas Josvainių gatvėje esančiame prekyvietės skyriuje yra labai platus. „Turime platų įvairių valiklių pasirinkimą – jie skirti naudojimui virtuvėje, vonios kambaryje, įvairių paviršių valymui. Turime ir universalų valiklį, skirtą specialiai biuruose esančių daiktų (telefonų, durų rankenų, pelių ir klaviatūrų, stalų) paviršiui valyti“, – sakė ji. Galima įsigyti ir specialių priemonių, skirtų minkštų baldų, kilimų valymui ir priežiūrai.
CRINIS taip pat gamina ir universalius skalbimo miltelius, skirtus baltiems ir spalvotiems audiniams, skalbimo gelius, skalbinių minkštiklius ir baliklius.
Nepamirštami ir automobilių vairuotojai – CRINIS firma siūlo automobilinių langų ir stiklų valiklį, vabzdžių bei bitumo, prietaisų skydelio, ratų bei ratlankių, odos valiklių.

Dantų priežiūrai – speciali pasta
„Taip pat pas mus galima įsigyti ir eterinio aliejaus pagrindu kurtų oro gaiviklių – kvapo neutralizatorių. Papurškus vos vieną kartą, kvapas laikosi net tris valandas. Galime pasiūlyti įvairių kvapų paletę“, – sakė J. Fetkevičė.
Skyriuje taip pat bus galima įsigyti ir gelio konsistencijos dantų pastos – paspaudus dozatorių, ant dantų šepetėlio bus reikiamas priemonės kiekis – nei per daug, nei per mažai. „Tai ypač patogu auginantiems vaikus. Be to, aukštos kokybės dantų pasta yra ypač naudinga augančių vaikų dantukams. Juk kiekvienas norime, kad mūsų vaikams ateityje problemų dėl dantukų nekiltų“, – pabrėžė ji.
Apsilankykite Josvainių gatvėje esančioje prekyvietėje ir čia rasite viską, ko reikia kasdieniam namų valymui.

Jei ieškote kalėdinių dovanų
Tačiau šiame skyriuje, įsikūrusiame Josvainių gatvės prekyvietėje, taip pat bus galima įsigyti ne tik CRINIS švaros prekių. „Skyriuje prekiaujame ir naminių gyvūnų maistu, įvairiomis priemonėmis jų priežiūrai. Pas mus galima įsigyti mielų naminių gyvūnėlių – graužikų, įvairių rūšių žuvyčių, triušiukų“, – kalbėjo J. Fetkevičė.
Apsilankę šiame skyriuje, pirkėjai ras ir egzotinių gėlių kampelį, kuriame jau dabar galima rasti puikią Kalėdų dovaną – citrinmedį arba mandarinų medį.
„Didžiųjų švenčių proga puikia dovana gali tapti nuostabaus grožio citrinmedis su užaugusiomis citrinomis ar mandarinų medelis su užsimezgusiais oranžiniais vaisiais. Galime pasiūlyti ir mielų interjero puošmenų jaukiam didžiųjų švenčių laukimui“, – šypsojosi J. Fetkevičė ir pridūrė – jau netrukus šioje prekyvietėje bus galima įsigyti kai ką tokio, kas iki šiol Kėdainiuose dar nebuvo pardavinėjama. Suintrigavo? Sužinosite jau netrukus!

Jei norite apie švaros priemones CRINIS sužinoti dar daugiau, kviečiame atvykti į prekių pristatymą, vyksiantį Josvainių g. 25 esančioje prekyvietėje trečiadienį, gruodžio 2 dieną, 12 val.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.