Su gardžiais pyragais – pas vienišus senolius. Tokią gražią iniciatyvą jau antrus metus iš eilės lapkritį vykdo visuomeninio judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ nariai. Šįkart visuomenininkai Egidijus Lukošius, Jūratė Judickienė, Joana Kleivienė, Jūratė Tylienė, Vaida Čepienė apsilankė Gudžiūnų, Plinkaigalio ir Vai­notiškių bendruomenėse.


Čia vieni kitus vaišino pyragais, pasidalino ir aptarė jų receptus. Tačiau svarbiausia šių susitikimų misija, kad saldūs gardėsiai pasiektų vienišus, stokojančius šių seniūnijų senolius.

Pyragų dienos metu Gudžiūnuose aplankyta daugiau nei dvi dešimtys vienišų Gudžiūnų miestelio senolių. Taip pat susitikta su Plinkaigalio bendruomenės žmonėmis.

Negausus, bet labai šiltas susitikimas Plinkaigalio bendruomenėje.

Pirmą kartą Vainotiškiuose paminėtoje Pyragų dienoje prie vietos gyventojų prisijungė ir pyragais vaišino visuomeninio judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ nariai. Čia gražiausias dainas dovanojo Morta Čepaitė, gitaros melodijomis džiugino jaunoji atlikėja Miglė Norkūnaitė.

Visuomeninio judėjimo „Kėdainių krašto žmogui“ nariai dėkingi visiems buvusiems kartu, pasidalinusiems gerumu ir pyragais su šių trijų bendruomenių senoliais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.