Kėdainių muzikos mokykla turi gražią tradiciją – pavasarį pasitikti koncertu „Draugystės akordeonas“. 

Ugnė ir Karina džiaugiasi, jog pasirinko draugystę su akordeonu.

Šiųmetis renginys buvo jau šeštasis. Jame dalyvavo Kauno 1-osios muzikos mokyklos, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos, Prienų meno ir Kėdainių muzikos mokyklų mokiniai, VDU akademijos studentai.
Pasak koncerte dalyvavusio mokytojo ir atlikėjo Laimono Salijaus, šis koncertas labai graži tradicija, kuri pamažu perauga į akordeono muzikantų festivalį: „Pavasario laukiame, nes žinome, kad jį savo grojimu pasveikinsime Kėdainiuose. Džiugu, jog mūsų gretos plečiasi ir dalyvių atvažiuoja vis daugiau. Labai džiaugiuosi dėl akordeono populiarumo. Jis neblėsta jau kuris laikas.“
Muzikos mokyklos Akordeono-tautinių instrumentų skyriaus vedėjos Rasos Gužauskaitės teigimu, šiuo metu mokykloje akordeonu groti mokosi apie 30 mokinių. „Turime tris patyrusius mokytojus, kurie negaili laiko tam, kad vaikai susidraugautų su akordeonu. Labai džiaugiamės šiuo koncertu, kuriame galime parodyti savo gebėjimus ir pamatyti, kuo gyvena kolegos. Mūsų jaunimas darbštus ir talentingas. Daug dirbame, daug koncertuojame. Smagu, kai įdėtas darbas būna įvertintas konkursuose. Gera matyti, kad turime mylinčių muziką mūsų bendruomenės narių“, – sakė R. Gužauskaitė.
Akordeonistės Karina Žukaitė ir Ugnė Grigaliūnaitė atviravo, jog joms labiausiai patinka pramoginiai, aistringi, linksmi kūriniai. „Labai laukiame koncertų. Tada gali parodyti, ką sugebi groti“, – sakė penkerius metus akordeonu grojanti Ugnė. „Aš į muzikos mokyklą atėjau norėdama groti kitu instrumentu, bet gavau pasiūlymą groti akordeonu. Šiandien esu laiminga dėl tokio pasirinkimo. Kad išmoktum gerai groti, dirbti tenka labai daug, tačiau tas darbas atsiperka klausytojų plojimais“, – sakė septintus metus su akordeonu draugaujanti Karina.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.