Stalo teniso mėgėjų Kėdainių krašte netrūksta. Šis žaidimas populiarus ir tarp jaunimo, ir tarp vyresnių kraštiečių, tad nenuostabu, jog į praėjusį savaitgalį bendrovės „Lifosa“ stalo teniso salėje vykusias 2017-ųjų rajono asmeninės ir dvejetų stalo teniso žaidimo pirmenybes susirinko 25 rajono stalo tenisininkai.

Į šiųmetes stalo teniso pirmenybes susirinko 25 stalo teniso žaidėjai.

Varžybų dalyviai buvo suskirstyti į 4 pogrupius. Pogrupiuose žaidėjai rato sistema žaidė vienas su kitu.
Iš pogrupių į tolesnį etapą pateko po keturis geriausius žaidėjus. Jie toliau tęsė kovas dėl nugalėtojų ir prizininkų vardų.
Pirmenybėse kartu su vyrais varžėsi ir keturios moterys. Jų iškovotas vietas pirmenybėse lėmė geresnė užimta vieta bendroje įskaitoje.
Varžybų dalyviai tiek pirmąją, tiek antrąją pirmenybių dieną praleido po 6 valandas prie žydrųjų stalo teniso stalų, čia vyko atkaklios ir labai įdomios kovos.
2017 metų rajono asmeninių stalo teniso pirmenybių nugalėtoju tapo Gintautas Bezaras, antrąją vietą iškovojo Sergejus Muchinas, trečiąją – Vilius Lukša.
Moterų grupėje pirmoji vieta atiteko Gražinai Statkevičiūtei, antroji – Anetai Valatkienei, trečioji – Elenai Balandienei.

Asmeninių varžybų nugalėtojai (iš kairės): Sergej Muchin, Gintautas Bezaras, Vilius Lukša.

Dvejetų varžybose pirmąją vietą iškovojo Vilius Lukša ir Virginijus Paulauskas, antrąją – Gintautas Bezaras su Arūnu Rekščiu, trečiąją – Valdas Kelmelis ir Sergejus Muchinas.
Jauniausio dalyvio prizas atiteko Sergejui Muchinui, vyriausiojo – Teofiliui Gediūnui.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Sporto ir turizmo skyriaus atitinkamo laipsnio medaliais ir taurėmis.
Pirmenybių organizatoriai nuoširdžiai dėkoja AB „Lifosa“ už suteiktas sąlygas pirmenybių vykdymui, taip pat nuoširdų ačiū tarė vyriausiam teisėjui Kęstučiui Jonavičiui, vyriausiai sekretorei Jurgitai Astrauskienei, Dainiui Astrauskui ir visiems teisėjams, prisidėjusiems prie sklandaus stalo teniso pirmenybių vykdymo.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.