UAB „IK Verslo grupė“ specialistai pataria apie PVC langų priežiūrą bei remontą. Būtina reguliariai sutepti visas judančias furnitūros detales specialiu tepalu bent du kartus per metus. Taip pat būtina nuolatinė (atliekama kas 6 mėn.) guminių tarpinių priežiūra, kad jos atgautų savo elastingumą.

Iki vasario 28 d. taikoma 20 proc. nuolaida langų ir durų darbams bei medžiagoms, jei patys išsikviesite konsultantą.

Keičiantis sezonui langus būtina sureguliuoti vasaros ir žiemos sezonui. Jeigu mechanizmas yra nuolat nustatytas žiemos sezonui, tai sukelia papildomą apkrovą ir lenkiškos guminės tarpinės greičiau nusidėvi. Jeigu nustatyta vasaros sezonui – žiemą šiluma iškeliauja per langus.

Lieka neišpręsta ir oro ventiliacijos problema, o dėl to vėliau butuose ir namuose pradeda kauptis drėgmė ir atsiranda pelėsis, pradeda rasoti langai. Todėl reikia sumontuoti ventiliacinius vožtuvus.

Norime atkreipti dėmesį į esamas gumines langų tarpines.

Guminės tarpinės nusidėvėjimas tiesiogiai susijęs su nuolatiniu lango naudojimu bei pastarojo tarnavimo trukme. Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia. Tarpinių keitimas, skaičiuojant laiką nuo lango sumontavimo, gali būti po 3–7 metų, kai kuriais atvejais – anksčiau ar vėliau. Tai lemia tiek pačios tarpinės kokybė (minkštesnė tarpinė atsparesnė deformacijai bei temperatūrų poveikiui), tiek ir tai, ar pakankamai dėmesio skiriama pastarųjų priežiūrai. Langų tarpines reikėtų papildomai sutepti bent du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) tam, kad jos atgautų savo elastingumą, bei pasirūpinti nuolatine jų švara, naudojant specialias priemones. Neprižiūrima tarpinė praranda elastingumą, yra lengvai veikiama temperatūrų kaitos (dėl karščio ji „prikepa“ prie profilio, dėl šalčio – suskilinėja), sukietėja ir sumažėja lango izoliacijos sandarumas, padidėja triukšmas, sklindantis iš lauko.

Rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q-Lon poliuretano tarpines.

Vokiškų tarpinių privalumai

Pakeitus gumines tarpines vokiškomis „Schlegel“ firmos Q-Lon poliuretano tarpinėmis, ateityje sutaupysite pinigų. Tarpinė yra atspari drėgmei, ultravioletiniams spinduliams, cheminiams valikliams, nereikalauja jokios papildomos priežiūros.

Kaskart, langą atidarant ir uždarant, tarpinės yra deformuojamos – tai atsileidžia, tai susispaudžia.

Taip pat ji atspari temperatūrų režimų kaitai (nuo -60oC iki +70oC). Kiti privalumai: aukšta garso izoliacija, 5 metų garantija, ilgaamžiska (21 metai ir daugiau), nereikalauja tepimo silikonu, visu eksploatacijos laikotarpiu, žemas šilumos laidumo kooficientas (K = 0.033w/mk.), nebereikės perstatinėti furnitūros į vasaros ir žiemos režimus.

UAB „IK Verslo grupė“ komanda atlieka langų ir durų sandarumo reguliavimo, tarpinių keitimo, ventiliacinių vožtuvų ir priešįsilaužiminių užraktų įstatymo, keitimo bei montavimo darbus. Darbams suteikiame 2 metų garantiją.

Iki vasario 28 d. taikoma 20 proc. nuolaida langų ir durų darbams bei medžiagoms, jei patys išsikviesite konsultantą.

Kaip jau yra žinoma, nuo 2018 m. gegužės 1 d. bus privaloma kiekviename gyvenamajame būste turėti priešgaisrinius dūmų detektorius. Mes jums juos sumontuosime. Dūmų detektoriaus kaina su įrengimu – 20 Eur.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.