Tarptautinę šokio dieną tikrą šokio fiestą Kėdainių kultūros centre surengė šimtams Kėdainių krašto vaikų su šokiu padėjusi susidraugauti Rita Rudokaitė-Stanišauskienė, pakvietusi į savo kūrybos vakarą „Mes turim viską…“.

Į šventę atvyko ne tik dabartinių trijų Ritos vadovaujamų kolektyvų šokėjai, kurių šiuo metu vadovė suskaičiuoja arti šimto, bet ir patys pirmieji, kažkada susibūrę į grupę „XXM“.

„Pati nesu šokėja, tačiau labai myliu muziką. O kur muzika, ten ir judesys. Smagu, kad pradėjusi dirbti mokykloje, pradėjau vaikus mokyti šokti, o norinčių tai daryti niekada netrūko. Aš myliu kiekvieną šokį. Paprastai šokį kurdama jį matau. Bandau pati sušokti įvairius judesius, juos derinu ir tada su vaikais pradedame šlifuoti šokius. Kad juos paruoštume iki pasirodymų, tenka labai daug dirbti. Smagu, kad mūsų darbas gerai įvertinamas įvairiuose konkursuose. Tačiau labiausiai džiaugiuosi, kad vaikai myli šokius“, – šokio dieną sakė R. Rudokaitė-Stanišauskienė.

Šokių mokytojos auklėtiniai jai negailėjo gerų žodžių: „Mūsų vadovė pati šauniausia. Ji labai reikli, tačiau kartu ir supratinga bei švelni. Ji mums davė labai didelę dovaną – leido pamilti šokius.“.

Kultūros centras vos talpino visus šokių mylėtojus. R. Rudokaitės-Stanišauskienės auklėtiniai scenoje keitė vieni kitus ir visus užkrėtė puikia nuotaika. Šokio šventei pasibaigus ne vieno žiūrovo veidą puošė šypsena: „Mes dėkingi Ritai už suteiktą galimybę pasimėgauti labai energinga šokio fiesta.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.