Mėgstančios siūti, megzti, siuvinėti moterys jau seniai žino, kad ieškoti rankdarbiams skirtų priemonių ir medžiagų reikia Kėdainiuose Smilgos gatvėje esančioje parduotuvėje. Tačiau nuo praėjusios savaitės audiniais, mezgimo siūlais ir galanterija prekiaujanti parduotuvė išsikėlė į naujas patalpas. Nuo šiol jos ieškokite J. Basanavičiaus g. 89A esančioje prekybinėje erdvėje (šalia prekyvietės bei parduotuvės “Lidl”). 

img_7082Įvairių spalvų, raštų bei sudėties audiniai, platus įvairių siūlų pasirinkimas, sagos, adatos, juostelės bei pačios įvairiausios siuvimui, siuvinėjimui, mezgimui, nėrimui skirtos priemonės. Darbščios ir rankdarbius mėgstančios moterys žino, kad atėjusios į šią parduotuvę ras visko, ko tik reikia, – pasirinkimas išties labai platus. Nors parduotuvė išsikėlė į naujas erdves – šviesesnes ir jaukesnes patalpas, prekių pasirinkimas išliko toks pats, o artimiausiu metu dar ir bus plečiamas.
Galbūt ieškote ypatingos siūlų spalvos ar audinio rašto? Užsisakykite ir, jei tik norimas daiktas yra tiekėjų sandėliuose, jis bus atvežtas į parduotuvę.
O gal esate pradedančioji siuvėja ar mezgėja? Norite pati išbandyti savo kūrybinius gebėjimus? Daugiau nei dešimt metų audinius, siūlus pardavinėjanti parduotuvės vadovė ir pardavėja Angelė Skorupskienė išklausys ir patars, kokius siūlus bei priemones įsigyti, paaiškins, kaip geriausiai tarpusavyje derinti spalvas, koks audinys kokiam siuviniui yra tinkamiausias.
Į naujas patalpas persikėlusią siūlais, audiniais ir galanterija prekiaujančią parduotuvę kviečiami aplankyti ir ištikimi klientai, ir nauji – besižavintys rankdarbiais bei estetika ir trokštantys save išbandyti.
Artėjančios šventės – puiki proga padovanoti savo rankų darbo dovanėlę artimam ir mylimam žmogui!


O visko, ko reikia, rasite šioje parduotuvėje adresu J. Basanavičiaus 89 A, Kėdainiai.

Parduotuvės darbo laikas:
darbo dienomis 9.30 – 17.30 val.,
šeštadienį nuo 9.30 iki 13 val.


 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.