„Negailėkime vienas kitam padėkų ir gražių žodžių. Kuo dažniau apsikabinkime, pasakykime, kad mylime“, – sakė Kėdainių r. Surviliškio V. Svirskio pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė Aušra Žukauskienė. Prieš gražiausias metų šventes ji, Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos vyr. socialinė pedagogė Dalia Šeliakienė ir V. Svirskio pagrindinės mokyklos vyr. specialioji pedagogė Gražina Ratkevičienė organizavo šiltą ir jaukią diskusiją–popietę mokyklos vaikams ir jų tėveliams ,,Bendravimas šeimoje – raktas į sėkmingą vaiko emocinę raidą“.

Bendruomenės pareigūnė A. Mickevičienė kartu su mažaisiais ir jų tėveliais gamino mielus ir šiltus darbelius.

Bendruomenės pareigūnė A. Mickevičienė kartu su mažaisiais ir jų tėveliais gamino mielus ir šiltus darbelius.

Renginyje buvo pakviestos dalyvauti ir bendruomenės pareigūnės Aušra Mickevičienė bei Aušra Pupkutė, seniūnijos socialinės darbuotojos Aušra Januškonienė, Sonata Rindokienė.

Popietėje prie žvakių šviesos vaikai ir tėveliai gamino mielus darbelius, dovanėles, puošė meduolius, iškarpytų paukštelių dainomis papuošė elnią, ant ragų nešantį saulę. Aušra, Dalia ir Gražina bendravo su tėveliais, kalbėjo su jais apie tai, koks reikšmingas vaikams yra artimas bendravimas su tėvais.

Pareigūnės taip pat triūsė su mažaisiais ir jų tėveliais, kiekvienam padovanojo po atšvaitą, linkėdamos būti saugiais kelyje. „Tokios popietės parodo, kokie reikalingi vieni kitiems esame, kokie geri mokame ir norime būti“, – sako bendruomenės pareigūnės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.