Šį sezoną Kėdainių rajono pirmenybių finale triumfavo „Kėdainių SC-Daumantų” komanda.

Šį sezoną – net trečias auksinis įvertinimas. Tuo gali džiaugtis ir didžiuotis Kastyčio Kundroto auklėtiniai, praėjusį penktadienį iškovoję Kėdainių rajono krepšinio pirmenybių auksą. Finale, kuris buvo žaidžiamas arenoje, „SC-Daumantų“ rezultatu 99 – 78 nugalėjo „Herado“ komandą.

„Rajono pirmenybės – visada reikalauja pastangų. Bet laimi stipriausi, tad jei laimėjome, vadinasi, esame stipriausi. Ši komanda yra jauna, veržli, vaikinams įdomu dalyvauti, varžytis. Ar kitą sezoną pavyks išlaikyti šią komandą dar neaišku, nes dauguma jų šiais metais baigia 12 klasių“, po sėkmingo mačo pasakojo treneris K. Kundrotas.

Prieš kelias savaites K. Kundroto vadovaujama komanda tapo Regionų krepšinio lygos B diviziono čempionais, o vasario pabaigoje komanda iškovojo jaunimo U19 čempionato Olimpinę taurę.

Antrosios vietos laimėtojai – „Herado” komanda.

Rajono pirmenybėse trečiąją vietą po atkaklios ir įtemptos kovos laimėjo „Kėdainių“ komanda, ketvirti liko „Aistruolis-Daumantų“ komandos krepšininkai.

Prizais apdovanoti ir labiausiai pasižymėję žaidėjai: naudingiausiu žaidėju pripažintas Medas Kuprijanovas, rezultatyviausias – Laurynas Danielius. Jis taip pat atliko daugiausiai rezultatyvių perdavimų. Daugiausiai kamuolių atkovojo Modestas Jankauskas.

„Iš viso per du pirmenybių mėnesius buvo sužaista apie 50 rungtynių. Džiugu, kad į pirmenybėse dalyvavo ir seniūnijų – Labūnavos, Ažytėnų, Pašušvio, Akademijos – komandos. Labai noriu padėkoti teisėjams, sekretoriatui, komandų vadovams, kurie padėjo visų šių pirmenybių metu“, pasakojo Gediminas Misius, savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyriaus vedėjas.

Trečia liko „Kėdainių” komanda. 

„Sveikinu nugalėtojų komandą – labai tikiuosi, kad vaikinai ir toliau aktyviai žais krepšinį ir galbūt ateis į savo miesto komandą – „Nevėžį““, išreiškė viltį jis.

Pirmenybėse žaisti užsiregistravusiose komandose žaidė įvairaus amžiaus krepšininkai – tiek jaunuoliai, tiek ir subrendę vyrai, būta ir šeimyninių duetų, kuomet vienoje komandoje žaidė tėvas ir sūnus, pavyzdžiui, Kuprijanovų, Valavičių šeimos nariai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.