„Šėtos gatvė kurį laiką buvo tarsi pamiršta ir sulaukdavo kiek mažiau dėmesio bei investicijų negu kitos Kėdainių miesto vietos. Dabar situacija keičiasi. Ši gatvė sulaukė permainų ir jau kitais metais bus visai kitokio vaizdo“, – sakė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius. 

Šėtos gatvėje tvarkoma maždaug pusės kilometro atkarpa. Čia atnaujinami šaligatviai ir apšvietimas.

Šėtos gatvėje tvarkoma maždaug pusės kilometro atkarpa. Čia atnaujinami šaligatviai ir apšvietimas.

Jau kurį laiką Šėtos gatvėje dirba bendrovės „Ukmergės versmė“ darbuotojai. Jie pradėjo tvarkyti gatvės atkarpos nuo šviesoforo iki geležinkelio pervažos šaligatvius. „Šioje atkarpoje bus keičiami ne tik šaligatviai, bet ir apšvietimas. Jis bus sumontuotas modernus ir ekonomiškas. Jau kuris laikas mieste buvusias senąsias gatvių apšvietimo lempas keičiame taupiaisiais LED šviestuvais. Ši gatvė ne išimtis. Čia dar iki naujų metų turėtų atsirasti pakeistas apšvietimas. Prie perėjų papildomai bus įrengti ir kryptiniai šviestuvai, kad tos vietos būtų itin gerai apšviestos ir taptų saugios“, – sakė rajono vadovas.
Šaligatvių senoji danga bus nuimta ir pakeista plytelėmis. Iš viso šioje gatvėje numatyta atlikti darbų už maždaug 190 tūkstančių eurų. „Ne paslaptis, kad šios gatvės reputacija mūsų krašte ne pati geriausia. Manau, kad investicijos į aplinkos gerinimą žmonėms suteiks vilčių, jog jie nėra pamiršti. Darome viską, kad gyvenimas Kėdainiuose, o tuo pačiu ir šioje gatvėje, būtų patogus, jaukus ir saugus“, – apžiūrėjęs, kaip vykdomi darbai Šėtos gatvėje, sakė rajono meras S. Grinkevičius.
Visi suplanuoti darbai Šėtos gatvėje, maždaug pusės kilometro atkarpoje, bus atliekami ne tik šįmet, bet ir kitais metais. „Darbų tikrai nemažai ir nors ukmergiškiai dirba labai atsakingai ir sparčiai, visko padaryti artimiausiu laiku tikrai nebus įmanoma. Mums svarbu sparta, tačiau reikia, kad projektas būtų įgyvendintas kokybiškai ir išbaigtai“, – sakė S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.