Sekmadienį atsikvėpti ir galvą pravėdinti sporto entuziastai galėjo Šėtos bėgime. Vidurio Lietuvoje esančio miestelio 657-osioms metinėms paminėti skirtas bėgimas kartu buvo ir devintasis Lietuvos bėgimo taurės etapas.

Didžioji dauguma – apie 150 renginio dalyvių – rinkosi įskaitinę 10 km rungtį, kurioje pergalę šventė Jevgenijus Galuška. „Volvere run“ klubo atstovas distanciją įveikė per 32 min. 35,5 sek. Antras finišo liniją kirto Aurimas Rimkus („Stadija“, 32.45,7), trečias – Dovydas Stašys („Stajeris“, 33.18,4).

Moterų grupėje greičiausiai ilgiausią bėgimo Šėtoje distanciją įveikė Dalia Lukošienė („Lukas“, 41.00,5), nuo jos nedaug atsiliko Aistė Labanauskaitė („Stadija“, 42.00,9) ir Vilmantė Stašauskaitė („BK Maratonas“, 42.40,6).

„Šis bėgimas buvo gausiausias iš buvusių. Džiugu, kad vaikų bėgimas taip pat buvo gausus. Oro sąlygos buvo kone idealios bėgti, gal vietomis tik vėjas trukdė, bet rezultatai neblogi, daug kas džiaugėsi pasiektais asmeniniais rezultatais. Matyt, po tvyrojusių alinančių karščių atvėsus tapo lengviau bėgti“, – pastebėjo „Šėtos bėgimo“ iniciatorius, žinomas bėgikas Aurimas Skinulis.
Kėdainių rajone esančio miestelio bėgimas organizuojamas aštuntą kartą, o dalyviai galėjo rinktis ir mažesnius iššūkius – 2 km ir 300 m nuotolius.

„Tikrai teko nemažai pavargti pačiam, ir atrodė, kad dar čia kažko trūksta, dar čia kažkas negerai, bet galiausiai paklausius atsiliepimų, dalyviai lyg ir patenkinti, tai galbūt ir pavyko viskas neblogai, – kalbėjo A. Skinulis. – Vaikai džiaugėsi nemokamais batutais. Vienintelis keistokas dalykas, taip vadinamas „kaip tyčia“, – penktadienį kelininkų paliktos duobės kone starto vietoje. Ir tik starto vietoje. Teko atsiprašyti bėgikų už tai, bet džiugu kad dalyviai išvengė griuvimų, atrodo, niekas ir kojų neišsisuko“.

Po devynių Lietuvos bėgimo taurės etapų klubų įskaitoje tvirtai pirmauja „Bėgimo klubas“ (6896 tšk.), antras žengia „Lukas“ (6214 tšk.), trečias – „Stadija“ (5897 tšk.).
Dešimtasis Lietuvos bėgimo taurės etapas – Marijampolės bėgimas „Bėgam už Marijampolę“ – vyks birželio 2 dieną.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.